Centrum Opieki Familia Oleńka Aleksandra Wójcik

Opieka prywatna nad osobami starszymi
ul. Drużynowa 4, 94-226 Łódź Polesie, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
607 079 079
Adres korespondencyjny
ul. Drużynowa 4, 94-226 Łódź Polesie, łódzkie
Może cię zainteresować

Informacje

O nas
Centrum Opieki FAMILIA to prywatny dom opieki w Łodzi, który decyzją Wojewody łódzkiego nr PS-III. 9423.11.2011 z dnia 31 sierpnia 2011 roku otrzymał zezwolenie na prowadzenie działalności i przez siedem lat funkcjonował w Łodzi na ul. Przędzalnianej 66.

Przez cały czas działania domu seniora w Łodzi Centrum Opieki Familia mieliśmy na uwadze komfort, bezpieczeństwo i wysoki standard świadczonych usług. Zawsze z uwagą słuchaliśmy sugestii i uwag naszych Podopiecznych i Ich Rodzin. Położenie w centrum miasta, które przez wiele lat traktowaliśmy jako atut, miało w ocenie naszych Klientów wiele wad: nie gwarantowało naszym Podopiecznym spokoju, ciszy i dostępu do spacerów na świeżym powietrzu. Dlatego od kwietnia 2018 dom opieki Familiazmienił siedzibę z ul. Przędzalnianej na ul. Drużynową 4.

Obecnie prywatny dom opieki Centrum Opieki Familia znajduje się w cichej i spokojnej okolicy w Łodzi na Złotnie naprzeciwko Domu Małego Dziecka przy ul. Drużynowej. Obecna lokalizacja, z dala od ruchliwych, głośnych ulic gwarantuje naszym Podopiecznym ciszę i spokój, którego tak bardzo potrzebują. Duży ogród daje możliwość spacerów i odpoczynku na świeżym powietrzu w otoczeniu zieleni

.Centrum Opieki FAMILIA to kameralny prywatny dom seniora w Łodzi zapewniający całodobową profesjonalną opiekę, pomoc i bezpieczeństwo dla 30 osób, które z racji stanu zdrowia lub wieku nie są w stanie samodzielnie funkcjonować w warunkach domowych. Naszym głównym celem jest stworzenie kameralnej, rodzinnej atmosfery w komfortowych warunkach gdzie każdy Podopieczny jest traktowany indywidualnie, z należytym szacunkiem i zrozumieniem a życzliwy, wykwalifikowany personel czuwa nad rozpoznaniem i zaspokojeniem Jego potrzeb.
Opis działalności
Nowy Wymiar Opieki Tworzymy Dom Dla Twoich Bliskich
Produkty i usługi
Mając na uwadze schorzenia, z jakimi borykają się nasi Podopieczni, współpracujemy ze specjalistami z zakresu psychiatrii, neurologii i chirurgii. Dla naszych Pacjentów organizujemy konsultacje z lekarzem w naszym ośrodku, a w sytuacji gdy nie jest to możliwe pomagamy w przewiezieniu Pacjenta to specjalistycznej poradni.

W trosce o najwyższe standardy obsługi i pełny profesjonalizm nasz dom opieki od 2012 roku współpracuje z firmą DASMED Transport Medyczny, która na preferencyjnych warunkach finansowych świadczy usługi transportu dla naszych pacjentów. Współpraca z firmą DASMED umożliwia naszym podopiecznym transport karetką w wyznaczone miejsce w towarzystwie ratowników medycznych, którzy dbają o Ich zdrowie, komfort i bezpieczeństwo w trakcie podróży.

Wiemy jak trudna jest dla Państwa decyzja o umieszczeniu swoich bliskich w domu opieki, rozumiemy lęki i obawy jakie temu towarzyszą, dlatego jesteśmy otwarci na współpracę, doceniamy wszelkie sugestie z Państwa strony i codziennie staramy się budować nasz dom z sercem w oparciu o wzajemny szacunek i zaufanie.

INFORMACJE DLA MIESZKAŃCA I RODZINY UBIEGAJĄCEGO SIĘ O PRZYJĘCIE DO PLACÓWKI CAŁODOBOWEJ OPIEKI DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH, PRZEWLEKLE CHORYCH LUB W PODESZŁYM WIEKU „CENTRUM OPIEKI FAMILIA”

* W dniu przyjęcia Mieszkańca do Placówki obowiązkowa jest obecność członka rodziny lub opiekuna z dowodami tożsamości.
* Rodzina Mieszkańca zobowiązana jest do dostarczenia w dniu przyjęcia dotychczasowej dokumentacji medycznej ( historia choroby, wyniki badań diagnostycznych, ksero kart wypisowych ze szpitala, informacje dotyczące kontynuacji leczenia farmakologicznego wraz z rozpisem leków dotychczas stosowanych).
* W dniu przyjęcia do Placówki należy wnieść opłatę za pobyt Mieszkańca za pełny miesiąc kalendarzowy.

dom opieki, opieka nad osobami starszymi, dom opieki nad osobami starszymi, opieka nad dziadkiem, opieka nad osobą starszą, domy spokojnej starości, domy opieki, opieka domowa nad osobami starszymi
Marki i specjalizacje
* Całodobowa Opieka
* Zajęcia Rehabilitacyjne
* Smaczne zdowe posiłki
* Transport sanitarny
* Rodzinna atmosfera
* Produkty i usługi
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
S
Stefania.
2017-06-06 18:25:51
Często odwiedzam swoją Przyjaciółkę. Osrodek jest czysty, schludny i zadbany co jest jego atutem, to życzliwość personelu, pracują w nim dobrzy ludzie z dużym sercem dla podopiecznych. Ciesze się, że czuję się tam jak w domu. Właścicielka przesympatyczna, z którą jest kontakt i widać, że troszczy się o podopiecznych.
M
I
A
Małgorzata i Andrzej
2015-03-10 15:10:58
Wszystkim pracownikom FAMILII bardzo dziękujemy za pomoc w opiekowaniu się naszą mamą. Dziękujemy za serce, uśmiech, troskę i wsparcie, za profesjonalizm w Waszej pracy. Bez Was nie dalibyśmy sobie rady. Wszystkim osobom, wymagającym całodobowej opieki, gorąco polecam ten Dom. Jest w nim, jak w swoim własnym, jak w Rodzinie.
M
michał
2015-03-04 17:26:57
Rzetelna opieka, profesjonalne podejście do potrzeb pacjentów, jedyny prywatny dom opieki nad osobami starszymi w tej lokalizacji polecam !

Słowa kluczowe

dps,