CONMET - Piaskowanie Malowanie Proszkowe Spawanie-Metaloplastyka

- USŁUGI SPAWANIA - METALOPLASTYKA -

ul. Elektronowa 10/14, 94-103 Łódź Polesie, łódzkie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
601 682 942
Adres korespondencyjny
ul. Elektronowa 10/14, 94-103 Łódź Polesie, łódzkie

Informacje

Opis działalności
Oferujemy Państwu szeroki zakres usług spawalniczych zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm z różnych gałęzi przemysłu.
Produkty i usługi
CONMET to firma świadcząca usługi spawalnicze zarówno dla przedsiębiorstw, jak i dla klientów indywidualnych. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz szerokim możliwościom, jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Wykorzystując technologię MAG/MIG oraz spawanie TIG, zapewniamy wysoką wydajność i jakość spoin. To z kolei pozwala nam na działanie w różnych gałęziach przemysłu spawalniczego - możemy wykonywać pracę z użyciem aluminium czy stali kwasoodpornej. Metoda spawania TIG z dużym powodzeniem pozwala na wytwarzanie wszelkiego rodzaju konstrukcji, zwłaszcza ze stali wysokostopowych oraz specjalnych.

W naszej firmie możliwe jest spawanie:
* tytanu,
* stali,
* stali kwasoodpornej,
* stopów niklu,
* żeliwa.

Pracujemy według pomysłów przedstawionych przez naszych klientów lub po konsultacjach na podstawie własnego projektu. Wykonujemy usługi spawania w zakresie wytwarzania konstrukcji takich jak bramy skrzydłowe, balustrady, poręcze czy ogrodzenia. Oprócz bogatej oferty usług spawalniczych specjalizujemy się w metaloplastyce.

Nasz bogaty park maszynowy, jak i doświadczeni pracownicy są gwarancją wysokiej jakości obróbki metali czy tworzyw sztucznych. Przyjmujemy zlecenia w zakresie cięcia ceramiki, kamienia oraz stali. Wykorzystujemy przy tym między innymi technikę z użyciem strumienia wody, dzięki czemu możemy wyciąć nawet najbardziej skomplikowane kształty. Pozwala to na uzyskanie oczekiwanych efektów, niezależnie od materiału, z jakiego ma być wykonana konstrukcja. Zajmujemy się także cięciem plazmowym, którego główną zaletą jest wysoka precyzja, która szczególnie sprawdzi się przy niestandardowych zamówieniach.

Zainteresowane osoby zachęcamy do kontaktu. Zapewniamy kompleksowe wykonanie usługi, terminowość oraz współpracę na najwyższym poziomie. Zespół pracowników doradzi także w zakresie wyboru najlepszych rozwiązań oraz odpowie na wszystkie Państwa pytania.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
brzeziński, łaski, łowicki, Łódź, pabianicki, Piotrków Trybunalski, Skierniewice, tomaszowski, zgierski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń