Domańska Anna. Kancelaria Notarialna.

Pomoc notarialna dla każdego

Notariusze
ul. Gdańska 54/204, 90-612 Łódź Polesie, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Domańska Anna. Kancelaria Notarialna.

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Anna Domańska i jestem notariuszem. Od 2014 roku roku prowadzę własną Kancelarię Notarialną. Jej siedziba znajduje się w Łodzi.
Produkty i usługi
Świadczę szeroko pojęte usługi notarialne. Zajmuje się sprawami dotyczącymi nieruchomości. Przyjmuję zarówno Klientów prywatnych, jak i przedsiębiorców.

Zapewniamy Państwu sporządzanie aktów notarialnych, sporządzanie aktów poświadczenia dziedziczenia oraz sporządzanie poświadczeń. Proponuję przechowanie ważnych dokumentów, jak choćby papiery wartościowe, dane na informatycznym nośniku danych, o którym mowa w przepisach o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne oraz pieniędzy.

Poza tym doręczam oświadczenia, spisuję protokoły i sporządzam protesty weksli i czeków. Zlecić mi można sporządzenie projektów aktów i oświadczeń na specjalne żądanie stron. Prowadzę wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów. Specjalizuję się w sprawach o dziedziczeniu i służebności.

Nieustannie dążę do rozwoju. Jestem na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami prawa notarialnego. Moi Klienci mogą zgłosić się po doradztwo w każdej sprawie notarialnej.

Działalność opieram na ustawie z dnia 14 lutego 1991 roku Prawo o notariacie.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń