Kancelaria Adwokacka - Adwokat Maciej Tokarski

Adwokaci
ul. Gdańska 74 /5, 90-613 Łódź Polesie, łódzkie
(2 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)
Telefon
604 516 040
Adres korespondencyjny
ul. Gdańska 74 /5, 90-613 Łódź Polesie, łódzkie

Informacje

Adwokaci to branża, w której Kancelaria Adwokacka - Adwokat Maciej Tokarski prowadzi swoją działalność. Siedzibą firmy jest Łódź w województwie łódzkim.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze mailowej: kancelariatokarski@gmail.com lub telefonicznej 604 516 040 możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Adres wykonywania działalności przez Kancelaria Adwokacka - Adwokat Maciej Tokarski to ul. Gdańska 74 /5, 90-613 Łódź. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Liczymy na to, że doświadczenie Pracowników Kancelaria Adwokacka - Adwokat Maciej Tokarski oraz zakres świadczonych usług, pozwolą spełnić Twoje oczekiwania.

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
N
nowacki
Bardzo skuteczny adwokat w sprawach rodzinnych. Spokojny i opanowany trafia w sedno. Moja sprawa była naprawdę trudna, ale mecenas wyprowadził ją na prostą i doprowadził do szczęśliwego dla mnie finału, dzięki czemu wrócił mi uśmiech na twarzy. Atutem są też w miarę przystępne ceny. Poza tym mecenas prowadzi wiele innych spraw i na pewno powierzę mu następną, tym razem spadkową.
K
Klijent
Świetny specjalista. Bardzo dobry adwokat. Miły i uprzejmy. Polecam współpracę.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.