Somatex Trade s.c.

Produkty dla przemysłu szwalniczego

Maszyny do szycia
ul. Gdańska 79, 90-613 Łódź Polesie, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(42) 637 52 75
Adres korespondencyjny
ul. Gdańska 79, 90-613 Łódź Polesie, łódzkie

Informacje

Opis działalności
Firma Somatex Trade S.C Małgorzata Beczkowiak, Jolanta Dychto znajduje się w Łodzi i działa na rynku 2005 roku. Nasze produkty są dostarczane do przemysłu odzieżowego. W asortymencie znajdują się akcesoria krawieckie i szwalnicze. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Firma Somatex Trade dba o to, aby Klienci mieli stały dostęp do wszystkich produktów, które są w ofercie sprzedażowej. Nasze wyposażenie dla przemysłu odzieżowego zostało podzielone na kilka kategorii, takich jak:
- klejenie,
- prasowanie,
- wykładziny techniczne,
- krojownia,
- akcesoria szwalnicze,
- maszyny używane.

Wśród produktów przydatnych podczas klejenia materiałów znajdują się klejarki, laminarki, maszyny do nadruku, części zamienne oraz żelazko do klejenia taśm. Udostępniamy także maszyny do prasowania marynarek, spodni, dzianin i skór. Posiadamy stoły do prasowania, prasy uniwersalne, wytwornice pary, a także pompy vacum.

Polecamy nasze wykładziny techniczne. Sprzedajemy pianki, gumy, siatki, filce, tkaniny strech, taśmy i wyłożenia uiglone.

Do lepszej obróbki materiałów przydadzą się nożyczki i profesjonalne krajarki, a także ostrza do krajarek. Do grubszych materiałów świetnie nadadzą się odkrawacze tkanin. Podczas prac warto jest się wyposażyć w nasze klamry i rękawice ochronne.

Akcesoria szwalnicze firmy Somatex Trade to podstawowe wyposażenie dla domowych krawcowych i większych firm. Tutaj kupicie Państwo stopki, zwijacze, lamowniki, krzesła i lampy, igły, a także części do maszyn i wieszaki.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Somatex Trade z Łodzi. Nasze produkty można obejrzeć na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń