Kietrys i Lesiewicz sp. z o.o. sp.k.

Usługi księgowe dla klientów prywatnych i firm

Biura rachunkowe
ul. Gdańska 91/93, 90-613 Łódź Polesie, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Kietrys i Lesiewicz sp. z o.o. sp.k.

Informacje

Opis działalności
Biuro rachunkowe Kietrys i Lesiewicz sp. z o.o. sp.k. znajduje się w Łodzi. Działalność rozpoczęliśmy w 1997 roku. Zajmujemy się świadczeniem usług księgowych. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i firm.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług księgowych. Ponad 20-letnie doświadczenie sprawiło, iż wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku i poznaliśmy Państwa oczekiwania.

Zakres naszych obowiązków obejmuje księgowanie dokumentów przekazanych przez klientów, sprawdzanie pod kątem prawidłowości i poprawności dokumentów księgowych, tworzenie dokumentów wewnętrznych, sporządzanie sprawozdań finansowych, takich jak PIT, CIT czy VAT, a także prowadzenie ewidencji środków trwałych. Dodatkowo zajmujemy się prowadzeniem ewidencji do celów podatku VAT oraz reprezentujemy klientów przed urzędami.

Zajmujemy się też monitorowaniem terminów płatności podatków i prowadzimy księgi przychodów i rozchodów. Oferujemy także rejestrację dokumentów. Pomagamy również w przypadku prowadzenia dokumentacji obrotu kasowego, zatwierdzania merytoryczno-formalnego dokumentów oraz zapewniamy terminowe dostarczanie dokumentów.

Pracujemy przy pomocy nowoczesnych technologii, co pozwala nam na wielozadaniowość. Podejmujemy się realizacji najbardziej skomplikowanych zadań. Księgowość to nie tylko nasza praca, ale i pasja, dlatego do każdego zadania podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem i dokładnością. Jesteśmy też na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami i regulacjami prawnymi, o czym informujemy naszych klientów.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie , którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Ich wiedzę i umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu i nawiązania z nami owocnej współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
łódzkie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń