Real-Home Marcin Kopka

Zarządzanie i administrowanie nieruchomościami.

Zarządzanie nieruchomościami
ul. Kapitana Stefana Pogonowskiego 36, 90-746 Łódź Polesie, łódzkie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
Stacjonarnie
422505440
mk.realhome@gmail.com
Komórkowo
505813668
Real-Home Marcin Kopka

Informacje

Opis działalności
Firma Marcina Kropki Real-home rozpoczęła swoją działalność w 2010 roku. Jej siedziba znajduje się w Łodzi. Zajmujemy się zarządzaniem i administracją nieruchomości.
Produkty i usługi
Nasza firma zajmuje się świadczeniem usług związanych z zarządzaniem i administrowaniem nieruchomości. Oznacza to, że od właściciela budynku przejmujemy na siebie bieżącą obsługę danego budynku. Czynność ta bywa niezwykle zawiła i czasochłonna dlatego zwłaszcza dla prywatnego właściciela może być nieprzyjemnym obowiązkiem.
My przejmiemy na siebie , zapewnienie właściwej gospodarki ekonomiczno-finansowej oraz kierowanie wszelkimi pracami technicznymi i konserwacyjnymi. Posiadamy doświadczenie w sprawowaniu kontroli nad budynkami, dzięki czemu możemy zagwarantować wysoką jakość usług.

Oferujemy:
- obsługę administracyjną,
- obsługę księgową,
- nadzór nad obsługą techniczną budynków,
- nadzór nad remontami i pracami konserwacyjnymi.
Naszym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu wszystkim mieszkańcom i użytkownikom lokali. W tym celu firma zatrudnia wysoce wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają dużą wiedzę.

Dbamy by, wszelkie przeglądy techniczne budynków były przeprowadzane na czas, śledzimy także bieżące koszty eksploatacyjne. Zajmują się przygotowywaniem wszelkich potrzebnych dokumentów i doradztwem. Przygotowujemy również ewidencję przychodów i rozliczamy czynsze.

Zapraszamy do kontaktu i nawiązania współpracy z firmą Real-home.

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
Z
Zarząd
Dobry kontakt, szybka reakcje .