Secar Alarmy

Elektroniczne systemy zabezpieczeń

Alarmy samochodowe
ul. Krzemieniecka 2, 94-030 Łódź Polesie, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Secar Alarmy

Informacje

Opis działalności
Secar funkcjonuje w branży od 1992 roku. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w systemach alarmowych. Siedziba działalności znajduje się w Łodzi. Właścicielem jest Jarosław Cłapak.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności są elektroniczne systemy zabezpieczeń. Przedsiębiorstwo Secar specjalizuje się w auto-alarmach i klimatyzacji samochodowej. Do podstawowych czynności wykonywanych przez firmę należy przede wszystkim monitoring pojazdów GPS. W ofercie znajdują się między innymi:

- zestawy gsm,
- systemy gps,
- systemy głośnomówiące,
- telewizja przemysłowa,
- cctv.

Zespół firmy składa się z wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży zdobyli głębokie zaufanie wśród wielu osób. Swoim Klientom Secar gwarantuje najwyższą jakość usług, profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo. Interesanci mogą liczyć na najlepsze ceny na rynku oraz krótkie terminy realizacji zleceń. Oferta kierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i większych firm.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty przedsiębiorstwa Secar.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń