Secar Alarmy Samochodowe

Elektroniczne systemy zabezpieczeń

Alarmy samochodowe
ul. Krzemieniecka 2, 94-030 Łódź Polesie, łódzkie
Poniedziałek 8:00 - 16:00
Wtorek 8:00 - 16:00
Środa 8:00 - 16:00
Czwartek 8:00 - 16:00
Piątek 8:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Secar Alarmy Samochodowe
ul. Krzemieniecka 2, 94-030 Łódź Polesie, łódzkie
Telefon
Secar Alarmy Samochodowe

Informacje

Opis działalności firmy Secar Alarmy Samochodowe w Łódź
Secar specjalizuje się w systemach alarmowych. Siedziba działalności znajduje się w Łodzi. Właścicielem jest Jarosław Cłapak, który zaprasza do kontaktu.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności są elektroniczne systemy zabezpieczeń. Przedsiębiorstwo Secar specjalizuje się w auto-alarmach i klimatyzacji samochodowej. Działa w tym zakresie od 1992 roku. Do podstawowych czynności wykonywanych przez firmę należy przede wszystkim monitoring pojazdów GPS. W ofercie znajdują się między innymi:

- zestawy gsm,
- systemy gps,
- systemy głośnomówiące,
- telewizja przemysłowa,
- cctv.

Zespół składa się z wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży zdobyli głębokie zaufanie wśród wielu osób. Swoim Klientom Secar gwarantuje najwyższą jakość usług, profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo. Interesanci mogą liczyć na najlepsze ceny na rynku oraz krótkie terminy realizacji zleceń. Oferta kierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i większych firm.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości zachęca się do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń