Centrum Edukacji Pure Speak Dorota Sendecka

Zadbaj o płynną komunikację!

Logopedzi
ul. Kusocińskiego 140A, 94-054 Łódź Polesie, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
530 419 419
Centrum Edukacji Pure Speak Dorota Sendecka

Informacje

Opis działalności
Centrum Edukacji pure Speak mieści się w Łodzi. Oferujemy liczne terapie oraz ćwiczenia logopedyczne . Centrum jest prowadzone przez Dorotę Sendecką.
Produkty i usługi
W naszym gabinecie oferujemy pomoc z zakresu logopedii przeznaczoną dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Chętnie pomagamy osobom, które mają zaburzenia mowy, jak i również osobom, które nie mają stwierdzonych zaburzeń – ćwiczenia mają wtedy charakter profilaktyczny.

Terapię prowadzimy w postaci zajęć indywidualnych, warsztatów, a także ćwiczeń w grupach. Oferujemy bardzo elastyczne godziny zajęć oraz spotkania w gabinecie, jak również w domach naszych Pacjentów, jeśli zachodzi taka potrzeba. Ćwiczenia są dokładnie dopasowywane do potrzeb oraz możliwości każdej osoby. Do wszystkich Pacjentów podchodzimy w sposób indywidualny i każdego traktujemy inaczej – każdy z nas jest inny i ma swoje własne potrzeby oraz tempo nauki.

Proponujemy fachową diagnozę logopedyczną jeszcze przed rozpoczęciem terapii. To pomoże nam ustalić potrzeby, formy konsultacji oraz częstotliwość zajęć.

Oprócz tego, prowadzimy także zajęcia w grupach przedszkolnych. Kładziemy w nich nacisk na ogólny rozwój dzieci, nie tylko pod kątem logopedycznym. Ćwiczenia, które wówczas wykonujemy, pobudzają i rozwijają słuch, mowę oraz koordynację ruchową. Posiłkujemy się różnymi formami zabawy, która szybciej i lepiej trafia do najmłodszych niż zwykłe ćwiczenia. Pokazujemy tym samym, że również poprzez zabawę można się uczyć i nabywać nowe umiejętności.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń