Zegarmistrzostwo Andrzej Nowicki

Naprawa zegarków

Zegarmistrzowie
ul. Legionów 13, 91-069 Łódź Polesie, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
601 337 513
Zegarmistrzostwo Andrzej Nowicki

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Andrzej Nowicki i prowadzę Zakład Zegarmistrzostwo, który znajduje się w Łodzi od 1986r. Zajmuję się naprawą klasycznych zegarków, ale także nietypowych modeli. Zapraszam.
Produkty i usługi
Zegarki w dawnych czasach były nieodłącznym elementem codziennej garderoby, ponieważ ludzie nie korzystali z telefonów komórkowych i był to jedyny sposób na sprawdzenie godziny. Dzisiaj zegarki pokazują nie tylko czas, ale także datę i wiele innych parametrów. Naprawą zegarków zajmuję się od wielu lat. Wszystkie osoby, które dbają o urządzenie wiedzą, że dobry zegarek może być przekazywany z pokolenia na pokolenie. Moje kwalifikacje i wiedza pozwalają mi usunąć usterkę praktycznie w każdym modelu. W Zakładzie Zegarmistrzowskim naprawiam zegarki mechaniczne i zegarki działające na baterie.

Moje główne usługi to:
- renowacja starych zegarków,
- naprawa zegarków nietypowych,
- wymiana pasków,
- wymiana bransoletki,
- wymiana nietypowych szkiełek,
- sprzedaż pasków do zegarków.

Staram się jak najszybciej zrealizować usługę. Ponieważ od wielu lat działam na rynku, zazwyczaj jestem, w posiadaniu wielu części zamiennych, które są potrzebne do naprawy zegarka. Jednak jeżeli naprawa jest bardzo kosztowna i wymaga sprowadzenia jakiejś części, zawsze informuję o tym moich Klientów.

Zapraszam do Zakładu Zegarmistrzowskiego Andrzeja Nowickiego w Łodzi.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
brzeziński, łęczycki, łowicki, Łódź, pabianicki, zgierski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń