Zegarmistrzostwo Andrzej Nowicki

Prowadzę zakład zegarmistrzowski już od 1986 roku

Zegarmistrzowie
ul. Legionów 13, 91-069 Łódź Polesie, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Zegarmistrzostwo Andrzej Nowicki

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Andrzej Nowicki i prowadzę Zakład Zegarmistrzostwo, który znajduje się w Łodzi od 1986r. Zajmuję się naprawą klasycznych zegarków, ale także nietypowych modeli. Zapraszam.
Produkty i usługi
Zegarki w dawnych czasach były nieodłącznym elementem codziennej garderoby, ponieważ ludzie nie korzystali z telefonów komórkowych i był to jedyny sposób na sprawdzenie godziny. Dzisiaj zegarki pokazują nie tylko czas, ale także datę i wiele innych parametrów.

Naprawą zegarków zajmuję się od ponad trzech dekad. Wszystkie osoby, które dbają o urządzenie wiedzą, że dobry zegarek może być przekazywany z pokolenia na pokolenie. Moje kwalifikacje i wiedza pozwalają mi usunąć usterkę praktycznie w każdym modelu. W Zakładzie Zegarmistrzowskim naprawiam zegarki mechaniczne i zegarki działające na baterie.

Moje główne usługi to:

- renowacja starych zegarków,
- naprawa zegarków nietypowych,
- wymiana pasków,
- wymiana bransoletki,
- wymiana nietypowych szkiełek,
- sprzedaż pasków do zegarków.

Staram się jak najszybciej zrealizować usługę. Ponieważ od wielu lat działam na rynku, zazwyczaj jestem, w posiadaniu wielu części zamiennych, które są potrzebne do naprawy zegarka. Jednak jeżeli naprawa jest bardzo kosztowna i wymaga sprowadzenia jakiejś części, zawsze informuję o tym moich Klientów.

Zapraszam do odwiedzenia mojego zakładu.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń