Grzegorz Polasiński PHU Grześpol

Usługi hydrauliczne na wysokim poziomie

Hydraulicy
ul. Lipowa 82/20, 90-568 Łódź Polesie, łódzkie
(10 reviews) napisz opinię
Grzegorz Polasiński PHU Grześpol
ul. Lipowa 82/20, 90-568 Łódź Polesie, łódzkie
NIP
7271949895
Telefon
Grzegorz Polasiński PHU Grześpol

Informacje

Opis działalności firmy Grzegorz Polasiński PHU Grześpol w Łódź
Zajęciem firmy Grześpol są usługi hydrauliczne. Od 1991 roku działamy w tej branży. Znajdujemy się w Łodzi. Właścicielem jest Grzegorz Polasiński. Nasza prac to wielka pasja, której jesteśmy wierni. Z odpowiedzialnością wykonujemy zlecenia i poważnie traktujemy każdą Państwa uwagę. Ze względu na wiele lat doświadczenia mamy wprawę i wiemy, że świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Jakość robocizny jest naszym znakiem rozpoznawczym.
Produkty i usługi
Oferta firmy to między innymi:

• montaż kranów,
• montaż ubikacji,
• wymiana grzejników,
• wymiana zaworów,
• zamrażanie rur,
• wymiana WC,
• udrażnianie kanalizacji.

Ponadto prowadzimy także takie usługi jak: montaż kabin prysznicowych, montaż wanny, montaż bidetów, podłączanie zmywarek, wymiana baterii wannowej i baterii umywalkowej, odtykanie rur, wymiana termy oraz wymiana bojlera. Przy pracy pomaga nam specjalistyczny sprzęt. To dzięki niemu szybko i dokładnie wykonujemy usługi.

Do zakresu naszych obowiązków wchodzi: przepychanie szamba, biały montaż, podłączenie pralki, a także instalacja pompy ciepła. Podejmujemy się pracy w wypadku awarii wodnych i montujemy instalacje solarne.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Firma Grzegorz Polasiński PHU Grześpol z lokalizacji: Łódź świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Opinie

(10 reviews) napisz opinię
T
Truskafa11
Robota wykonana na 5. Szczerze możemy polecić.
W
Wiki_riki
Nie mamy do nich żadnych zastrzeżeń. Porządna ekipa hydrauliczna.
I
Isiko009
Wszystko wykonują bardzo starannie. Można ich polecić.
R
Rasaqia
Fachowcy z prawdziwego zdarzenia. Warto czekać na wolny termin u nich.
C
Cruselakkk_muszka
Bardzo porządna firma, która wykonała u nas od podstaw instalacje C.O. w starym budynku. Dali sobie ze wszystkim rade, dlatego możemy ich polecić.
D
Dadido
Firma, na której zawsze można polegać. Mieliśmy awarię instalacji kanalizacyjnej. Szybko się pojawili i odetkali rurę.
D
Darek
Polecam firme Grześpol. Awaria - niedziela, Pan Grzegorz bez problemu przyjechał w umówionym terminie i usunął problem. Brak zastrzeżeń co do wykonanej naprawy. Polecam!
E
Ewa
Nie powinno się dać żadnej gwiazdki. Podłączenie prostego syfonu w brodziku nieprofesjonalne, przeciekał, kabina unieruchomiona przez następnych kilka dni, zero reakcji na prośbę poprawki, musialam poprosić inną firmę o poprawienie jego pracy. Drogi hydraulik, poza tym nie daje potwierdzenia zapłaty. Stanowczo nie polecam.
Z
zielony
Zdecydowanie nie polecam, bardzo jestem zawiedziony usluga wykonanan przez ta firme. Teraz kolejna firma poprawia niedoróbki Grzespola. nie polecam zwlaszcza do instalacji pieców na pellet/ ekogroszek.
P
Piotr
Szczerze Polecam firmę "Grześpol". Działają szybko, profesjonalnie, solidnie, oraz podejmują się poważniejszych zadań hydraulicznych za niewygórowaną cenę.