Kapitan Laweta Kordian Kirpsza

Pomoc drogowa, holowanie, laweta, auto pomoc, szybko i profesjonalnie Łódź

Pomoc drogowa
ul. Lublinek 24d, 93-469 Łódź Polesie, łódzkie
poniedziałek Otwarte całą dobę
wtorek Otwarte całą dobę
środa Otwarte całą dobę
czwartek Otwarte całą dobę
piątek Otwarte całą dobę
sobota Otwarte całą dobę
niedziela Otwarte całą dobę
(2 opinie) napisz opinię

Kontakt

Informacje

O nas
Witamy. Transportem samochodów oraz pomocą drogową zajmujemy się od kilku lat. Przewozimy samochody nowe, zabytkowe, powypadkowe a także lekkie maszyny, quady, motocykle, skutery itd.
Nasza firma posiada ubezpieczenie na transport nowych samochodów do sumy gwarancyjnej 200 tyś zł.
Wszystko co robimy robimy z głową, planujemy i wyliczamy trasy, z klientami umawiamy się konkretnie aby zaoszczędzić Państwa czas i nie potrzebne nerwy.
Bardzo dbamy o dobry kontakt z klientem oraz o jakość oferowanych przez nas usług.
W naszej pracy opieramy się na doświadczeniu oraz niezawodnym sprzęcie. Nasze samochody są we wzorowym stanie technicznym o czym mogą się Państwo przekonać.
Jesteśmy elastyczni staramy się dopasować do klienta i jego potrzeb.
Współpracujemy z najlepszymi mechanikami, elektro-mechanikami, blacharzami i lakiernikami. Pomagamy odzyskać odszkodowania.

ZAPRASZAMY DO STAŁEJ LUB JEDNORAZOWEJ WSPÓŁPRACY - GWARANCJA MIŁEJ ATMOSFERY I PROFESJONALNEJ OBSŁUGI
Opis działalności
Przetransportowaliśmy tysiące samochodów, pomogliśmy setkom ludzi, zdobywaliśmy doświadczenie, dzięki, któremu możemy pomóc Państwu jeszcze szybciej, sprawniej i taniej. Można nam zaufać jesteśmy rzetelną legalną firmą, najważniejsze dla nas jest przede wszystkim dobry kontakt z klientem, fachowość. Transport samochodu osobowego na terenie Łodzi od 120 zł !!!
Produkty i usługi
Holowanie pojazdów.Pomoc drogowa.Transport samochodów.Autopomoc.Auto pomoc.Laweta.holowanie aut osobowych.pomoc drogowa.holowanie.pomoc drogowa.auto holowanie 24h.holowanie.laweta.autopomoc.autoholowanie.holowanie samochodów osobowych.odpalanie auta z rozładowanym akumulatorem.auto holowanie.24h.tanio.lawety.autolaweta.odpalanie samochodu.assistance.transport aut 24h.holowanie pojazdu.auto-hol.auto pomoc.pomoc.wyciąganie z rowów.holowanie 24h.autopomoc 24h.pomoc drogowa całodobowo.pomoc drogowa całodobowo tanio.szybka pomoc drogowa.usługi holownicze.autoholl.holownik.24h laweta.pomoc drogowa po wypadku.najbliższe holowanie polecana firma z holowaniem.tanie holowanie.holowanie tanio.autohol.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
Łódź, Zgierz, Brzeziny, Łask, Pabianice

Media społecznościowe

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
L
Leszek
2019-04-18 09:24:39
Jest ok :)
A
Arek
2019-04-17 13:30:32
Polecam! Szybko, sprawnie i cenowo ok!