Hodo Sławomir Kłobski

Profesjonalne usługi układania i konserwacji nawierzchni jezdnej.

Budowa i sprzęt drogowy
ul. Mińska 4, 94-029 Łódź Polesie, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Hodo Sławomir Kłobski
ul. Mińska 4, 94-029 Łódź Polesie, łódzkie
Telefon
Może cię zainteresować
Hodo Sławomir Kłobski

Informacje

Opis działalności firmy Hodo Sławomir Kłobski w Łódź
Firma Hodo mieści się w Łodzi. Zajmujemy się układaniem i naprawą asfaltu oraz betonu. Na zakres naszej całej oferty składają się różne usługi związane z naprawami i układaniem nawierzchni asfaltowych oraz kostki betonowej.
Produkty i usługi
Nasza firma to roboty budowlane związane z nawierzchnią oraz układaniem jezdni. Zajmujemy się modernizacją dróg oraz naprawą nawierzchni. Jesteśmy obecni w branży już od prawie dwudziestu lat, dzięki czemu, poprzez zdobyte doświadczenie oraz zaufanie wielu zadowolonych klientów jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

Nasza oferta to między innymi:

- naprawa nawierzchni,
- remonty ulic,
- prace drogowe,
- cięcie nawierzchni piłą spalinową
- zagęszczanie gruntu.

Dodatkowo zajmujemy się układaniem kostki betonowej oraz wykonujemy prace związane z nawierzchnią podczas budowy autostrad. Stosowane przez nas technologie drogowe oraz profesjonalny i nowoczesny sprzęt do budowy dróg pozwala nam na skuteczne działania i sprawia, że wykonywane przez nas prace przynoszą długotrwały efekt i idealną nawierzchnię jezdni na długie lata. Budowa i remonty dróg to nasza specjalność.

Nasz zespół to wyłącznie wykwalifikowani fachowcy, których bogate doświadczenie oraz obszerna wiedza na temat nowoczesnych technologii drogowych pozwala im na wykonanie każdego, najtrudniejszego nawet zadania. Jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu rzetelność, dokładność oraz bezwzględną terminowość wszystkich wykonywanych przez nas zleceń.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Firma Hodo Sławomir Kłobski z lokalizacji: Łódź świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń