Specjalistyczny Gabinet Kosmetyczny "Centrum Podologiczne" Magdalena Hafezi-Chojecka

Gabinety podologiczne
ul. Michałowicza 18, 94-306 Łódź Polesie, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)
Telefon
(42) 611 12 15
Adres korespondencyjny
ul. Michałowicza 18, 94-306 Łódź Polesie, łódzkie

Informacje

Firma Specjalistyczny Gabinet Kosmetyczny "Centrum Podologiczne" Magdalena Hafezi-Chojecka prowadzi działalność w branży Gabinety podologiczne. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Łódź w województwie łódzkim.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze mailowej: magdalena@podologic.org lub telefonicznej (42) 611 12 15 możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Adres wykonywania działalności przez Specjalistyczny Gabinet Kosmetyczny "Centrum Podologiczne" Magdalena Hafezi-Chojecka to ul. Michałowicza 18, 94-306 Łódź. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Liczymy na to, że doświadczenie Pracowników Specjalistyczny Gabinet Kosmetyczny "Centrum Podologiczne" Magdalena Hafezi-Chojecka oraz zakres świadczonych usług, pozwolą spełnić Twoje oczekiwania.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.