Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Krakowiński

Kompleksowe usługi prawnicze

Adwokaci
ul. Mikołaja Kopernika 18/3, 90-503 Łódź Polesie, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Krakowiński

Informacje

Opis działalności
Adwokat Tomasz Krakowiński prowadzi kancelarię prawniczą w Łodzi. Wraz z mecenasem Andrzejem Krakowińskim oraz radcą prawnym Agatą Krakowińską pomaga osobom fizycznym i podmiotom gospodarczym. Ma duże doświadczenie w prowadzeniu spraw przed sądami wszystkich instancji.
Produkty i usługi
Adwokat Tomasz Krakowiński zajmuje się udzielaniem porad prawnych i reprezentowaniem klientów przed sądami powszechnymi, NSA oraz organami administracji publicznej. Zapewnia przy tym indywidualne podejście do każdej sprawy, w tym dotrzymywanie terminów i zachowanie powierzonych informacji w tajemnicy.W ramach pomocy prawnej mecenas walczy m.in. o odszkodowania dla swoich klientów poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych i wypadkach w pracy, a także dla tych którzy ucierpieli w wyniku niewypełnionej umowy. W ramach prawa cywilnego adwokat zajmuje się też dochodzeniem roszczeń za naruszone dobra osobiste i pomaga w sporządzaniu i negocjowaniu umów. Ma też doświadczenie w kwestii zakupu nieruchomości i sprawdzaniu jego stanu prawnego.

Tomasz Krakowiński służy również pomocą w sprawach z zakresu prawa rodzinnego. Oferuje reprezentację w takich sytuacjach jak:
-rozwody
-separacje
-podział majątku wspólnego
-alimenty
-unieważnienie małżeństwa
-ustalenie ojcostwa
-zaprzeczenie ojcostwa

Poza wymienionymi dziedzinami prawa mecenas podejmuje się też prowadzenia spraw związanych z prawem spadkowym, prawem pracy, administracyjnym i karnym. W tym ostatnim przypadku występuje jako oskarżyciel posiłkowy oraz pomaga pokrzywdzonym, oskarżonym i podejrzanym.

Po więcej informacji związanych z adwokatem Tomaszem Krakowińskim i jego kancelarią warto wejść na stronę internetową. Można również napisać maila albo zadzwonić.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe