Fiore sp.j. Gernand, Jerzy Biernacki, Włodzimierz Tomas

Internetowa sprzedaż rajstop

Rajstopy, pończochy i skarpety
ul. Mikołaja Kopernika 53a, 90-553 Łódź Polesie, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Fiore sp.j. Gernand, Jerzy Biernacki, Włodzimierz Tomas

Informacje

Opis działalności
Fiore funkcjonuje na rynku od 1998 jako producent rajstop. Siedziba firmy znajduje się w Łodzi. Właścicielami są Gernand, Jerzy Biernacki i Włodzimierz Tomas.
Produkty i usługi
W dzisiejszych czasach zakupy przez internet są coraz bardziej popularne. Można powiedzieć, że są nawet codziennością. W sieci można zrobić zakupy spożywcze, zaopatrzyć się w sprzęty elektroniczne czy ubrania. Jest to prosty i szybki sposób na zdobycie tego, czego nam potrzeba, bez wychodzenia z domu. Firma Fiore powstała z myślą o kobiecych potrzebach. W swoim asortymencie posiadają szeroki wybór rajstop i pończoch dostępnych w różnych wariantach kolorystycznych i wzorach. W ofercie znajdują się między innymi:

- podkolanówki,
- pasy do pończoch,
- legginsy,
- koronkowe body,
- kabaretki,
- skarpetki.

Sprzedaż internetowa obejmuje też zakolanówki, rajstopy funkcyjne, modelujące, wyszczuplające oraz rajstopy plus size. Przedsiębiorstwo posiada wyroby takich marek jak np. Gatta, Calzedonia, Veneziana, Marilyn i Gabriella. Do produkcji użyto wyłącznie materiałów najlepszej jakości.

Więcej informacji na temat oferowanych produktów znajdą Państwo na stronie internetowej. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty internetowej firmy Fiore.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
brzeziński, kutnowski, łaski, łódzki wschodni, Łódź, pabianicki, Piotrków Trybunalski, tomaszowski, wieluński, zgierski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń