Szer Premio Autoryzowany Serwis Opon

Naprawa i wymiana ogumienia

Wulkanizacja i serwis opon
ul. Obywatelska 94, 94-104 Łódź Polesie, łódzkie
(4 opinie) napisz opinię
Szer Premio Autoryzowany Serwis Opon

Informacje

Opis działalności
Premio warsztat samochodowy jest międzynarodową siecią serwisów mechaniki samochodowej, która została założona przez koncern oponiarski Goodyear w Niemczech w 1972 roku. Jako autoryzowany serwis opon Szer na rynku działamy od 2013 roku. Nasza siedziba znajduje się w Łodzi.
Produkty i usługi
Nasza specjalność to przede wszystkim usługi wulkanizacyjne, ale zajmujemy się również usuwaniem usterek systemów samochodowych i obsługą klimatyzacji samochodowej. Zapewniamy fachowe doradztwo przy zakupie ogumienia.

Świadczymy usługi, takie jak:
- wymiana opon,
- naprawa opon,
- przełożenie kół,
- zmiana opon,
- łatanie dziur w oponach.

Zapewniamy fachowy serwis ogumienia. Bez problemu poradzimy sobie z naprawą klasycznym rozwiązać, oponami run Flat i kołami z czujnikami. Do naszych zadań należy również prostowanie felg stalowych i aluminiowych.

Prowadzimy całoroczną kontrolę ogumienia, zarówno w pojazdach osobowych, jak i dostawczych. Jesteśmy ekspertami jeżeli chodzi o komputerowe wyważanie kół. W krótkim czasie możemy sprawdzić opony pod kątem właściwego ciśnienia i w razie potrzeby napompować je azotem.

Zapraszamy do nas także na wyważanie kół. Ten element serwisu poprawia nie tylko bezpieczeństwo jazdy, ale też komfort. Ponadto minimalizuje zużywanie się opon.

Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, który pozwala nam montowanie niskoprofilowe ogumienie o dużej szerokości. Posiadamy montażownię Corchi A2019RCTI, która posiada zwiększoną średnicę stołu monterskiego, a także zwiększoną odległość między stołem, a najniższym położeniem głowicy monterskiej, co pozwala na łatwiejsze mocowanie kół na stole.

Uzupełnienie oferty stanowi sprzedaż ogumienia, w tym opon letnich, zimowych i wielosezonowych. Zapewniamy fachowe doradztwo w tym zakresie.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Szer.

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
M
Marcin
Warsztat wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta. Jestem bardzo zadowolony. Wymiana opon bezbłędna. Kupiłem też u nich nowe felgi stalowe, bo wychodziły neidrogo. Ogólnie profeska.
K
Karol
Super, że można poczekać i wypić dobrą kawę na miejscu. Panowie sprawnie radzą sobie nawet z nowoczesnymi autami. Są na bieząco. POLECAM szczerz każdemu kto jest wymagający.
P
Paweł
Niedroga wymiana opon. Od dwóch lat jeżdżę wyłącznie do nich. Mają nowoczesny park maszynowy, do tego znają się na rzeczy jak mało kto. Nie raz pokazali, że są godni zaufania. Polecam
T
Tadeusz
Naprawa rzetelna. Kolega polecił mi ten warsztat. Z początku spodziewałem się wysokich stawek, ale nie - okazalo się, że sa bardzo otwarci an klienta i jego potrzeby. POLECAM