Szer Premio Autoryzowany Serwis Opon

Naprawa i wymiana ogumienia

Wulkanizacja i serwis opon
ul. Obywatelska 94, 94-104 Łódź Polesie, łódzkie
(4 opinie) napisz opinię
Szer Premio Autoryzowany Serwis Opon

Informacje

Opis działalności
W Autoryzowanym Serwisie Opon Szer Premio zajmujemy się świadczeniem pełnego zakresu usług wulkanizacyjnych. Nasza siedziba znajduje się w Łodzi, a założycielem jest Stanisław Zych. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
W Autoryzowanym Serwisie Opon Szer Premio działamy już od 2013 roku. Nasza specjalność to przede wszystkim usługi wulkanizacyjne, ale zajmujemy się również usuwaniem usterek systemów samochodowych i obsługą klimatyzacji samochodowej. Zapewniamy fachowe doradztwo przy zakupie ogumienia.

Świadczymy takie usługi jak:

- wymiana opon,
- naprawa opon,
- przełożenie kół,
- zmiana opon,
- łatanie dziur w oponach.

Zapewniamy fachowy serwis ogumienia. Bez problemu poradzimy sobie z naprawą klasycznym rozwiązać, oponami run Flat i kołami z czujnikami. Do naszych zadań należy również prostowanie felg stalowych i aluminiowych.

Prowadzimy całoroczną kontrolę ogumienia, zarówno w pojazdach osobowych, jak i dostawczych. Jesteśmy ekspertami jeżeli chodzi o komputerowe wyważanie kół. W krótkim czasie możemy sprawdzić opony pod kątem właściwego ciśnienia i w razie potrzeby napompować je azotem.

Zapraszamy do nas także na wyważanie kół. Ten element serwisu poprawia nie tylko bezpieczeństwo jazdy, ale też komfort. Ponadto minimalizuje zużywanie się opon.

Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, który pozwala nam montowanie niskoprofilowe ogumienie o dużej szerokości. Posiadamy montażownię Corchi A2019RCTI, która posiada zwiększoną średnicę stołu monterskiego, a także zwiększoną odległość między stołem a najniższym położeniem głowicy monterskiej, co pozwala na łatwiejsze mocowanie kół na stole.

Uzupełnienie naszej oferty stanowi sprzedaż ogumienia, w tym opon letnich, zimowych i wielosezonowych. Zapewniamy fachowe doradztwo w tym zakresie.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
brzeziński, łaski, łódzki wschodni, pabianicki, zgierski

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
M
Marcin
Warsztat wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta. Jestem bardzo zadowolony. Wymiana opon bezbłędna. Kupiłem też u nich nowe felgi stalowe, bo wychodziły neidrogo. Ogólnie profeska.
K
Karol
Super, że można poczekać i wypić dobrą kawę na miejscu. Panowie sprawnie radzą sobie nawet z nowoczesnymi autami. Są na bieząco. POLECAM szczerz każdemu kto jest wymagający.
P
Paweł
Niedroga wymiana opon. Od dwóch lat jeżdżę wyłącznie do nich. Mają nowoczesny park maszynowy, do tego znają się na rzeczy jak mało kto. Nie raz pokazali, że są godni zaufania. Polecam
T
Tadeusz
Naprawa rzetelna. Kolega polecił mi ten warsztat. Z początku spodziewałem się wysokich stawek, ale nie - okazalo się, że sa bardzo otwarci an klienta i jego potrzeby. POLECAM