"Impet-Derm" Prywatny Gabinet Dermatologiczny Marcin Pełka

Dermatolodzy
ul. Olimpijska 14 lok. 78, 94-043 Łódź Polesie, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)

Informacje

Siedzibą "Impet-Derm" Prywatny Gabinet Dermatologiczny Marcin Pełka jest Łódź w województwie łódzkim. Działalność firmy koncentruje się na branży Dermatolodzy.
W celu uzyskania więcej informacji na temat oferty firmy zadzwoń pod numer 504 064 041 lub napisz wiadomość e-mail na adres pelkam@tlen.pl
Z przedstawicielem firmy "Impet-Derm" Prywatny Gabinet Dermatologiczny Marcin Pełka możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 94-043 Łódź ul. Olimpijska 14 lok. 78,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Mamy nadzieję, że już niedługo dołączysz do zadowolonych klientów firmy "Impet-Derm" Prywatny Gabinet Dermatologiczny Marcin Pełka. Zachęcamy do pozostawienia opinii o firmie w naszej sekcji “Oceny i opinie”.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
O
olga
Dr całkowicie zmienił wygląd mojej twarzy, wyglądam teraz młodziej i bardziej rześko. Stan skóry zdecydowanie się poprawił, a wszystko dzięki niciom PDO. Ja akurat byłam u doktora na konsultacjach w klinice Bejda Medical. Tam też przyjmuje.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.