Piotr Sobór Wywóz nieczystości płynnych

Odbiór odpadów płynnych

Wywóz śmieci i odpadów
ul. Orzechowa 3, 94-205 Łódź Polesie, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Piotr Sobór Wywóz nieczystości płynnych

Informacje

Opis działalności
Od 1990 roku na rynku funkcjonujemy jako firma zajmująca się wywozem nieczystości płynnych. Nasza siedziba mieści się w Łodzi. Właścicielem firmy jest Piotr Sobór. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w udrażnianiu i czyszczeniu kanalizacji, wywozie gruzu oraz nieczystości płynnych. Obsługujemy firmy, instytucje i wspólnoty mieszkaniowe oraz osoby fizyczne. Działamy też jako całodobowe pogotowie kanalizacyjne, zapewniając klientom profesjonalną pomoc w razie nagłej awarii.

Oferujemy również:
- ciśnieniowe czyszczenie kanalizacji,
- przepychanie kanalizacji,
- kontenerowy wywóz śmieci,
- kontenerowy wywóz gruzu,
- wynajem kontenerów.

Do naszych zadań należy udrażnianie i czyszczenie pionów oraz poziomów kanalizacyjnych, studzienek kanalizacyjnych i podejść kanalizacyjnych. Ponadto udrażniamy i czyścimy wpusty uliczne i podwórzowe, a także sanitariaty, przykanaliki zewnętrzne i kolektory. Możemy zająć się też udrożnieniem i wyczyszczeniem kratek ściekowych, umywalek i WC.

Podczas pracy korzystamy z wysokiej klasy sprzętu marki Wuko. Wykorzystujemy go podczas czyszczenia kanalizacji z zastosowaniem wody pod zwiększonym ciśnieniem. Jest to niezwykle skuteczna metoda udrażniania przewodów kanalizacyjnych. Pozwala nam ona szybko i skutecznie usunąć nagromadzone tłuszcze, piasek czy korzenie.

Dysponujemy także wozami asenizacyjnymi do bezpiecznego odbioru nieczystości płynnych. W razie przepełnienia zbiorników na ścieki wywozimy szambo.

Uzupełnienie oferty to wynajem kontenerów na gruz oraz inne odpady i ich wywóz. Mamy kontenery o różnych rozmiarach, które podstawiamy we wskazane przez klienta miejsca.

Zapraszamy do skorzystania z wyżej przedstawionej oferty firmy Piotra Sobora.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń