Silver Clinic

Lekarze medycyny estetycznej
ul. Pienista 41G lok. 17, 94-109 Łódź Polesie, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)
Telefon
503 020 253

Informacje

Firma Silver Clinic prowadzi działalność w branży Lekarze medycyny estetycznej. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Łódź w województwie łódzkim.
Ponieważ nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy, proponujemy kontakt telefoniczny 503 020 253
Firmę Silver Clinic znajdziesz pod adresem 94-109 Łódź ul. Pienista 41G lok. 17,. Dokładne współrzędne geograficzne dla tej lokalizacji to: [kopiuj]
Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy Silver Clinic w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
B
S
Bogna Strzelczyk
Jako osoba bardzo wymagająca i zawodowo związana z medycyną przez ostatnich kilka lat, gorąco polecam usługi p. dr ADAMA SREBRZYNSKIEGO. Mieszkając w Warszawie przez 8 lat korzystałam z ofert odmładzania kilku znanych klinik. Żadna jednak nie podeszła do mnie z takim zaangażowaniem jak pan doktor. Analiza kształtu twarzy, szyi, ust, zmarszczek poprzecznych, podłużnych, doliny łez itp. Wszystko p. dr wytłumaczył. Poinformował o efektach, fachowo doradził. Efekt, twarz odmłodzona, naturalna, świeża. Serdecznie polecam.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.