Mr Instal Dobrzyńska, Makowski Sp.j.

Instalacje i urządzenia energetyczne
ul. Podchorążych 51/1, 94-234 Łódź Polesie, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
601 161 359
Adres korespondencyjny
ul. Podchorążych 51/1, 94-234 Łódź Polesie, łódzkie

Informacje

Opis działalności
To jak ważny i potrzebny jest nam prąd, dowiadujemy się zazwyczaj, kiedy go zabraknie. Wtedy okazuje się, że nie możemy ugotować obiadu, nie możemy zagotować wody na herbatę a w skrajnych przypadkach, wysiada ogrzewanie i nie mamy wody. Dlatego tak istotne jest, by wszelkie instalacje z nim związane były wykonane, jak należy. Potrzebne są zatem przy budowie domów, mieszkań i tak naprawdę wszędzie, gdzie tylko funkcjonować mają ludzie.
Produkty i usługi
Z racji tego, jesteśmy pełni podziwu dla zawodu elektryka i sami postanowiliśmy się tym zająć. Jest on o tyle piękny, ponieważ jest po prostu konieczny w dzisiejszych czasach.

Firma Mr Instal Dobrzyńska, Makowski działa w branży już od dłuższego czasu. Siedziba znajduje się w Łodzi. Zajmujemy się projektowaniem instalacji elektrycznych.

Do zakresu działań naszej firmy wchodzą takie usługi jak:
• roboty teletechniczne,
• kanalizacja teletechniczna,
• stacje transformatorowe,
• budowa sieci elektroenergetycznych,
• budowa sieci oświetlenia ulicznego,
• sygnalizacja świetlna,
• instalacje teletechniczne.

Ponadto w ofercie znajdą Państwo, wykonanie budowy linii kablowych, budowy sieci napowietrznych oraz przeprowadzenie pomiarów instalacji elektrycznych Zajmujemy się obsługą inwestycji budowlanych, doradzamy w zakresie inwestycji, budujemy linie elektroenergetyczne, sieci telekomunikacyjne, a także wykonujemy instalacje elektryczne. Nie straszne jest nam również projektowanie wszelkich instalacji.

Zatrudniamy pracowników, którzy są wybitnymi specjalistami w swojej dziedzinie. Posiadają odpowiednie wykształcenie elektryczne i teleinformatyczne. Nasi Klienci mogą liczyć na fachową radą i pomocą na każdym etapie współpracy. Do pracy wykorzystujemy najlepszy, nowoczesny sprzęt, który pomaga nam w osiągnięciu zamierzonego efektu.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Mr Instal
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi na terenie całego kraju, m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń