Terwo sp.j.

Fachowa pomoc w niskiej cenie

Instalacja i serwis ogrzewania
ul. Pogonowskiego 69, 90-619 Łódź Polesie, łódzkie
Poniedziałek 08:00 - 17:00
Wtorek 08:00 - 17:00
Środa 08:00 - 17:00
Czwartek 08:00 - 17:00
Piątek 08:00 - 17:00
Sobota 08:00 - 13:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
Terwo Sp. j. ul. Tatrzańska 14, łódź
426741327
Terwo sp.j.

Informacje

Opis działalności
W firmie Terwo zajmujemy się kompleksowym montażem systemów ogrzewania oraz ich serwisowaniem. Nasza siedziba znajduje się w Łodzi. Mamy ponad 20 lat doświadczenia na rynku.
Produkty i usługi
W naszej ofercie znajduje się pełen asortyment wyrobów z zakresu technologii grzewczych i instalacyjnych znanych firm.

Oferujemy kotły znanych i renomowanych producentów. Renoma producentów wynika z długoletniego doświadczenia i sprawdzonych w praktyce produktów. Oferowane przez nas kotły: olejowe, gazowe i na paliwa stałe wykonane są z użyciem najnowocześniejszych technologii i materiałów, zapewniają długotrwałą i niezawodną pracę. Najnowsze techniki spalania zapewniają wysoką sprawność urządzeń, gwarantującą dużą ekonomikę użytkowania oraz ograniczoną do minimum szkodliwość dla środowiska.


Oferujemy elementy i cale systemy instalacji centralnego ogrzewania, wodnych, kanalizacyjnych i odkurzaczy centralnych. Nowoczesne technologie i materiały wykorzystane do produkcji elementów poszczególnych instalacji spełniają wysokie wymagania techniczne narzucone przez normy europejskie.


Wysoka jakość produktów Buderus, Enix i Purmo jest efektem długoletniego doświadczenia w produkcji grzejników. Doskonała jakość materiałów i nowoczesne technologie produkcji zapewnią trwałość i wysoką estetykę. Zastosowane rozwiązania, szeroka gama kształtów i rozmiarów pozwala dobrać grzejnik do każdego pomieszczenia oraz do różnego rodzaju instalacji.


Posiadamy w sprzedaży również pełną ofertę armatury zabezpieczającej zamknięte instalacje centralnego ogrzewania oraz kotły. Sprzedajemy także zawory kulowe, termostatyczne, podpionowe, zwrotne i odcinające.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą Terwo w Łodzi.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
brzeziński, łaski, łęczycki, łódzki wschodni, Łódź, pabianicki, sieradzki, zduńskowolski, zgierski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń