OKOOKO Salon optyczny dla dzieci

Okulary dla niemowlaków, dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym i nastolatków

Okulary
ul. Próchnika 51, 90-712 Łódź Polesie, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
OKOOKO Salon optyczny dla dzieci

Informacje

Opis działalności
Okooko to salon optyczny znajdujący się w Łodzi. Na tle innych zakładów optycznych wyróżnia się tym, że swoją ofertę kieruje do dzieci i ich rodziców. W salonie można nie tylko kupić okulary, ale też zlecić przebadanie wzroku u swojej pociechy. Zakład rozpoczął działalność w 2011 roku.
Produkty i usługi
Wybór odpowiednich okularów dla dziecka jest niezwykle istotny, ale większość salonów optycznych nie jest przystosowana do przyjmowania młodych klientów. Inaczej jest w Okooko, gdzie od samego początku postawiono na obsługę dzieci. W miejscu tym dzieci czują się pewnie, ponieważ panuje tu miła atmosfera, a personel wykonuje swoje obowiązki z należytą uwagą. Każdemu z młodych klientów salonu dobierane są tutaj wygodne, bezpieczne i ładne okulary. Mają kolorowe oprawki renomowanych marek, w tym Fisher Price i szkła dopasowane do wad wzroku wykrytych podczas wykonywanych w gabinecie okulistycznym salonu badań. Diagnostyka umożliwia wykrycie nadwzroczności, krótkowzroczności, astygmatyzmu, a także jaskry, zaćmy i innych zmian chorobowych. Na bazie otrzymanych wyników optycy dobierają dzieciom:
-okulary dla niemowlaków,
-okulary korekcyjne dla chłopców,
-okulary korekcyjne dla dziewczynek.

Ponadto w sprzedaży znajdują się okulary z antyrefleksem, okulary sportowe i okulary przeciwsłoneczne dla dzieci.

Więcej informacji dotyczących salonu optycznego Okooko znajduje się na stronie internetowej, a wizyty w zakładzie należy rejestrować telefonicznie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, łódzkie, mazowieckie, opolskie, śląskie, świętokrzyskie, wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe