Uruchomienia.eu sp. z o.o.

Instalacje teletechniczne i systemy przeciwpożarowe

Elektroinstalatorstwo
ul. Siewna 15/4, 94-250 Łódź Polesie, łódzkie
poniedziałek 09:00 - 17:00
wtorek 09:00 - 17:00
środa 09:00 - 17:00
czwartek 09:00 - 17:00
piątek 09:00 - 17:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
502 787 830
Adres korespondencyjny
ul. Siewna 15/4, 94-250 Łódź Polesie, łódzkie

Informacje

Opis działalności
Projektowanie, montaż, serwis instalacji teletechnicznych m.in. SAP Schrack Seconet Polon, DSO Bosch Ambient Aprosys, Okablowanie strukturalne Corning Molex RdM BKT, CCTV Bosch Wisenet HIKVision NOVUS SKD Roger InnerRange Nedap Satel, SSWiN Satel Galaxy InnerRange. Posiadamy m. in. spawarkę światłowodów, miernik Fluke DTX-5000 z przystawkami optycznymi, miernik zrozumiałości mowy do DSO. Działamy głównie w Łodzi i w Warszawie.
Produkty i usługi
Nasza firma od 2014 roku zajmuje się projektowaniem i montażem instalacji teletechnicznych. Zajmujemy się instalacjami niskoprądowymi w zakładach produkcyjnych, biurach i halach magazynowych. Usługi wykonujemy głównie w Łodzi, Warszawie i innych miejscowościach województwa łódzkiego i mazowieckiego.

Wykonujemy:
- instalacje pożarowe Schrack Seconet, Bosch, Polon-Alfa,
- Dźwiękowe Systemy Ostrzegania DSO,
- instalacje telewizji dozorowych CCTV,
- systemy kontroli dostępu SKD i systemy sygnalizacji włamania i napadu SSWiN - InnerRange (Concept 4000, Integrity), Nedap (AEOS), Satel (Integra, Versa), Roger,
- instalacje kontroli dostępu,
- zintegrowane systemy bezpieczeństwa budynków,
- instalacje gaszenia aerozolem.

Oprócz tego projektujemy oraz instalujemy kamery CCTV w biurach. Dodatkowo wprowadzamy w życie projekty dotyczące systemów alarmowych i systemów kontroli dostępu umożliwiających otwieranie drzwi na kartę czy odcisk palca.

W ramach usług zajmujemy się integracją wymienionych systemów. Posiadamy uprawnienia SAP i koncesję MSWiA na wykonywanie usług ochrony osób i mienia.

Do naszych zadań należy także ich konserwacja niskich prądów, serwisowanie oraz modernizacja instalacji teletechnicznych. Te czynności wykonujemy, używając specjalistycznego sprzętu takiego jak miernik słyszalności i zrozumiałości mowy (do testowania systemu DSO) czy miernik okablowania strukturalnego miedzianego (kat. 7) ioptycznego.

Zespół naszej firmy to grupa fachowców. Zapewniamy profesjonalne doradztwo.

Zapraszamy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
łódzkie, mazowieckie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
J
Janek
Skorzystałem z ich systemów. Zainstalowali mi Dźwiękowe Systemy Ostrzegania DSO. Świetnie się sprawdzają, czuję się o wiele bezpieczniej.