Mobilny Lekarz A.Baranowska-Jaźwiecka i A.Saliński Lekarze Sp.p.

Lekarskie wizyty domowe
ul. Stare Złotno 4, 94-314 Łódź Polesie, łódzkie
(8 opinii) napisz opinię

Kontakt

Telefon
692 733 446
Adres korespondencyjny
ul. Stare Złotno 4, 94-314 Łódź Polesie, łódzkie

Informacje

Opis działalności
Szukają Państwo lekarza, który zapewnia pacjentom domowe wizyty? Dobrze Państwo trafili!
Produkty i usługi
Mobilny Lekarz to idealne rozwiązanie dla osób, które z różnych powodów nie mogą wyjść z domu, ale konieczna jest w ich przypadku konsultacja ze specjalistą. Zapewniamy wizyty domowe lekarza internisty oraz pediatry. Wybierając naszą propozycję, mają Państwo możliwość uniknięcia długich kolejek oraz zmniejszyć ryzyko dalszego osłabienia stanu zdrowia. To dla pacjenta również komfort i poczucie bezpieczeństwa. Każdy z naszych klientów może liczyć na prywatność i kompleksową obsługę lekarską w domowym zaciszu.

Świadczymy usługi w zakresie doraźnej pomocy lekarza pierwszego kontaktu, jak i stałej opieki. Mogą być Państwo pewni naszej dyspozycyjności oraz wizyty w ustalonym terminie. Zakres działań obejmuje konsultację medyczną i wypisanie stosownej recepty. Możliwe jest także wystawienie zaświadczenia o niezdolności do pracy. Oferujemy również wykonanie strep-testu, czyli szybkiego testu weryfikacyjnego z kropli krwi.

Pobieranie krwi odbywa się profesjonalnie i jest wykonywane przez wykwalifikowanego specjalistę. Proponujemy różne pakiety badań takie jak:
* infekcyjny,
* bólu brzucha,
* przed zabiegiem operacyjnym.

Wykonamy również badania specjalistyczne w ramach pakietów: anemia, cukrzyca, cholesterol, tarczyca, bolerioza, alergia czy otyłość. Opieką lekarską otoczymy również kobiety w ciąży. Specjalnie dla przyszłych mam, przygotowaliśmy pełny zakres badań prenatalnych PAPP-A oraz diagnostykę na każdym etapie ciąży.

Nasi pacjenci mogą skorzystać również z możliwości opieki krótkoterminowej, którą zapewni pielęgniarka oraz internista. Ta usługa jest skierowana w szczególności do osób po hospitalizacji, przewlekle leżących, pacjentów w podeszłym wieku, a także tych, którzy wymagają nawadniania dożylnego.

Dobierając usługi, zawsze kierujemy się indywidualnymi potrzebami oraz stanem zdrowia naszych klientów. Jesteśmy dostępni dla Państwa każdego dnia, również w niedziele i święta. Wysokie kwalifikacje naszych lekarzy to gwarancja fachowej pomocy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
bełchatowski, brzeziński, Łódź, pabianicki, Piotrków Trybunalski, poddębicki, tomaszowski, zduńskowolski, zgierski

Opinie

(8 opinii) napisz opinię
P
Z
R
Pacjentka z Retkini
Ogromne podziękowania p.Beacie Bień za kompetencje,trafne diagnozy a przede wszystkim za wsparcie psychiczne tak potrzebne każdemu choremu.Holi Ogromnie dziękuję dr Beacie Bień za profesjonalne podejście do mych przewlekłych chorób, pełną troskę-zlecajac konieczne badania i przede wszystkim ogromne wsparcie i nadzieję...Takie holistyczne podejście do pacjenta to - to co wyróżnia p.doktor /niestety wciąż jeszcze/ od bardzo wielu lekarzy.Pozdrawiam serdecznie Panią i życzę realizacji planów zawodowych i dalszych wyrazów sympatii i sukcesów
M
W
M Witczak
Pomimo późnego zgłoszenia Pani dr Beata Bień nie odmówiła wizyty u mojego 90 letniego taty za co jestem wdzięczna.Podejście pani doktor do pacjenta jest konkretne , rzetelne i empatyczne.Bardzo szczegółowo przeprowadza wywiad, dokładnie bada, w prosty i zrozumiały sposób wszystko wyjaśnia. Pełen profesjonalizm.Dziękuję
M
S
Małgorzata S.
Polecam! Szczególnie dr Skowronskiego, świetnie zaopiekował się moja trudno gojaca rana pooperacyjna brzucha:)
Z
Zofia
Zaangażowanie, empatia, dużo zrozumienia! Rekomenduje mobilnego lekarza:)
J
Jakub
Jestem bardzo zadowolony z wizyty lekarskiej. Polecam
M
Michał
Świetny kontakt, szybki przyjazd do domu, w 100% zrealizowane oczekiwania. Dziękuje za pomoc! Oby więcej takich lekarzy
P
pacjent
Świetnie młodzi lekarze, pełni empatii i zaangażowania. Polecam!
M
O
Mama Oli
Pełen profesjonalizm - polecam