Mobilny Lekarz Anna Baranowska-Jaźwiecka i Aleksander Saliński Lekarze Spółka partnerska

Oferujemy usługi lekarskie z dojazdem do miejsca zamieszkania pacjenta

Lekarskie wizyty domowe
ul. Stare Złotno 4, 94-314 Łódź Polesie, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Mobilny Lekarz Anna Baranowska-Jaźwiecka i Aleksander Saliński Lekarze Spółka partnerska

Informacje

Opis działalności
W Spółce Mobilny Lekarz świadczymy szeroki zakres usług medycznych z dojazdem do miejsca zamieszkania pacjenta już od wielu lat. Nasza siedziba znajduje się w Łodzi, a założycielami są Lekarze Anna Baranowska-Jaźwiecka oraz Aleksander Saliński. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.
Produkty i usługi
Mobilny Lekarz to idealne rozwiązanie dla osób, które z różnych powodów nie mogą wyjść z domu, ale konieczna jest w ich przypadku konsultacja ze specjalistą. Zapewniamy wizyty domowe lekarza internisty oraz pediatry. Wybierając naszą propozycję, mają Państwa możliwość uniknięcia długich kolejek oraz zmniejszyć ryzyko dalszego osłabienia stanu zdrowia. To dla pacjenta również komfort i poczucie bezpieczeństwa. Każdy z naszych klientów może liczyć na prywatność i kompleksową obsługę lekarską w domowym zaciszu.

Świadczymy usługi w zakresie doraźnej pomocy lekarza pierwszego kontaktu, jak i stałej opieki. Mogą być Państwo pewni naszej dyspozycyjności oraz wizyty w ustalonym terminie. Zakres działań obejmuje konsultację medyczną i wypisanie stosownej recepty. Możliwe jest także wystawienie zaświadczenia o niezdolności do pracy. Oferujemy również wykonanie strep-testu, czyli szybkiego testu weryfikacyjnego z kropli krwi.

Pobieranie krwi odbywa się profesjonalnie i jest wykonywane przez wykwalifikowanego specjalistę. Proponujemy różne pakiety badań takie jak:

- infekcyjny,
- bólu brzucha,
- przed zabiegiem operacyjnym.

Wykonamy również badania specjalistyczne w ramach pakietów: anemia, cukrzyca, cholesterol, tarczyca, bolerioza, alergia czy otyłość. Opieką lekarską otoczymy również kobiety w ciąży. Specjalnie dla przyszłych mam, przygotowaliśmy pełny zakres badań prenatalnych PAPP-A oraz diagnostykę na każdym etapie ciąży.

Nasi pacjenci mogą skorzystać również z możliwości opieki krótkoterminowej, którą zapewni pielęgniarka oraz internista. Ta usługa jest skierowana w szczególności do osób po hospitalizacji, przewlekle leżących, pacjentów w podeszłym wieku, a także tych, którzy wymagają nawadniania dożylnego.

Dobierając usługi, zawsze kierujemy się indywidualnymi potrzebami oraz stanem zdrowia naszych klientów. Jesteśmy dostępni dla Państwa każdego dnia, również w niedziele i święta. Wysokie kwalifikacje naszych lekarzy to gwarancja fachowej pomocy.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń