Masaże kobido - Aleksandra Pajor

Mobilny masaż KOBIDO na terenie Łodzi i okolic

Masaż
ul. Więckowskiego 27, 90-630 Łódź Polesie, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Masaże kobido - Aleksandra Pajor
ul. Więckowskiego 27, 90-630 Łódź Polesie, łódzkie
NIP
7272685694
Telefon
Masaże kobido - Aleksandra Pajor

Informacje

Opis działalności firmy Masaże kobido - Aleksandra Pajor w Łódź
Nazywam się Aleksandra Pajor. Jestem masażystką z wieloletnim doświadczeniem. Oferuję Państwu masaże relaksacyjne całego ciała oraz wyjątkowy masaż twarzy - Kobido. Własny gabinet prowadzę w Łodzi. Mogę również dojechać do Państwa na terenie miasta. Zachęcam do zapoznania się z moją ofertą.
Produkty i usługi
Jestem doświadczoną masażystką. Stale jednak się rozwijam, by móc zapewnić Państwu zabiegi na jak najwyższym poziomie, których efekty będziecie odczuwać przez długi czas. Specjalizuję się głównie w masażach relaksacyjnych. Ich działanie obejmuje strefę psychosomatyczną oraz fizyczną całego organizmu. Pozwalają one na głębokie odprężenie się, zredukowanie napięcia mięśniowego, stresu oraz "wyciszenie się". Klasyczny masaż relaksacyjny wykonuję na całym ciele bądź wybranych jego partiach.

Moja oferta obejmuje również wyjątkowy masaż Kobido. Jest to japoński rytuał piękna, gdzie za pomocą odpowiedniej techniki rozluźnia się głębokie mięśnie twarzy i ujędrnia skórę. Dzięki temu zyskacie Państwo młodszy i zdrowszy wygląd.

Usługi masażu świadczę mobilnie z dojazdem do wskazanego przez Państwa miejsca oraz we własnym gabinecie w Łodzi.

Chętnie opowiem o szczegółach mojej oferty podczas kontaktu telefonicznego.
Zasięg działania
Firma Masaże kobido - Aleksandra Pajor z lokalizacji: Łódź świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie, Łódź

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń