"FAN" Piotr Brzeziński

Jesteśmy do Waszych usług.

Salony i gabinety kosmetyczne
ul. Wróblewskiego 16/18, 93-578 Łódź Polesie, łódzkie
poniedziałek 10:00 - 21:00
wtorek 10:00 - 21:00
środa 10:00 - 21:00
czwartek 10:00 - 21:00
piątek 10:00 - 21:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
(42) 611 12 10
883474712
Adres korespondencyjny
ul. Wróblewskiego 16/18, 93-578 Łódź Polesie, łódzkie

Informacje

O nas
Jesteśmy salonem kosmetycznym z Łodzi oferującym szeroki zakres usług w niewiarygodnie przystępnych cenach. Pracujemy na najnowszej generacji profesjonalnym sprzęcie oraz kosmetykach.

Proponujemy pełen zakres zabiegów upiększających, zabiegów pielęgnacyjnych, zabiegi odmładzające i modelujące sylwetkę, mikrochirurgię zmian skórnych, zabiegi ze świata medycyny estetycznej oraz usługi podologiczne.

Każdy z Państwa znajdzie w Naszym Salonie coś dla Siebie w spokojnej i miłej atmosferze, na którą składa się nie tylko klimatyczne wnętrze, ale i profesjonalnie wyszkolony personel. Nadrzędnym celem Naszego Salonu jest świadczenie najlepszych usług, a w parzeza tym idzie także zapewnienie odprężenia, relaksu i odpoczynku od zajęć dnia codziennego.

W czasie swojej długoletniej praktyki spotkałam bardzo różnych Klientów. Pęd za pięknem i urodą oraz ciągły brak czasu powodują, że Klient często decyduje się na niemalże wszystko – byle szybko i skutecznie. Moim zadaniem jest wskazać Klientowi właściwy kierunek pielęgnacji. Dla mnie każdy Klient jest szczególny, dlatego w moim gabinecie otoczony jest wyjątkową opieką.

Oferta gabinetu: usługi podologiczne (wrastające i wkręcające się paznokcie, modzele, odciski, pękającepięty i inne), depilacja woskowa i laserowa, makijaż permanentny, mikrodermabrazja, oczyszczanie twarzy, peeling kawitacyjny, usuwanie znamion, zamykanie naczynek, zabiegi odmładzające, zabiegi z użyciem kwasów medycznych, mezoterapia igłowa i mikroigłowa, wypełnianie kwasem hialuronowym, nici PDO oraz zabiegi wyszczuplające i inne.

W naszym klimatyzowanym gabinecie kosmetycznym znajdziesz odprężenie i relaks.

Miło nam poinformować, że nasz salon posiada certyfikat Dobry Salon Kosmetyczny. Certyfikat ten to znak informujący o najwyższej jakości wykonywanych usług, profesjonalnym podejściu do klienta oraz rzetelności w prowadzeniu działalności biznesowej.
Opis działalności
Jesteśmy salonem kosmetycznym z Łodzi oferującym szeroki zakres usług w niewiarygodnie przystępnych cenach. Pracujemy na najnowszej generacji profesjonalnym sprzęcie oraz kosmetykach.
Produkty i usługi
Jesteśmy gabinetem kosmetycznym z Łodzi oferującym szeroki zakres usług w niewiarygodnie przystępnych cenach. Pracujemy na najnowszej generacji profesjonalnym sprzęcie oraz kosmetykach. Proponujemy pełen zakres usług upiększających, pielęgnacyjnych, zabiegi odmładzające i modelujące sylwetkę, zabiegi ze świata medycyny estetycznej oraz manicure i pedicure.

Oferta gabinetu kosmetycznego: depilacja laserowa, makijaż permanentny, mikrodermabrazja, oczyszczanie twarzy, peeling kawitacyjny, usuwanie znamion, zabiegi odmładzające, zabiegi wyszczuplające i inne.

Zabiegi w naszym salonie wykonywane są w dużej mierze w oparciu o najwyższej, jakości kosmetyki profesjonalne firmy "Clarena". Stworzono programy kosmetyczne przeznaczone zarówno do cer normalnych jak i zabiegi pielęgnacyjne do cer problemowych.

Zabiegi pielęgnacyjne:

- Zabieg kawiorowy, stymulująco-modelujący dla skóry dojrzałej

- Aktywny zabieg kolagenowy na twarz lub szyję i dekolt

- Zabieg normalizujący dla skóry trądzikowej, tłustej i mieszanej

- Zabieg nawilżający z kwasem hialuronowym

- Zabieg stymulujący i rozjaśniający z witaminą C

- Zabieg łagodząco-uspokajający dla cery naczyniowej

- Zabieg intensywnie uspokajający i redukujący stany zapalne

Elektrostymulacja to zabieg, w którym przy pomocy prądu o niskiej częstotliwości wywołujemy skurcz mięśni podobny do tego, który następuje podczas ćwiczeń fizycznych. W wygodny sposób uzyskujemy efekty niemal identyczne z wielogodzinnym treningiem na siłowni!

Zabieg polega na przymocowaniu do ciała elektrod, które stymulują określone partie mięśni. Dzięki temu, że intensywność impulsów elektrycznych jest dobierana indywidualnie, podczas zabiegu odczuwamy wyłącznie przyjemne uczucie wibracji. Elektrostymulacja umożliwia redukcję tkanki tłuszczowej w okolicach, które podczas odchudzania sprawiają nam najwięcej problemów. Nie możesz pozbyć się tłuszczu z wewnętrznej części ud? Elektrostymulacja pozwala na pracę z konkretnymi częściami ciała.
Marki i specjalizacje
Studio Urody Amarone zaprasza do świata upiększania ludzi, leczenia duszy, spełnienia marzeń i samorealizacji oraz odkrywania pasji.

Dla jednych makijaż permanentny będzie jednym z wielu różnych zabiegów w salonie, dla innych sposobem na życie, dla mnie stało się hobby i pracą, która sprawia ogromną satysfakcję.

Postaram się oczarować Państwa sztuką artystycznego makijażu permanentnego...
Certyfikaty
Generalny certyfikat farby Pigmentowej oraz certyfikaty dla produktu Permanent Make up Pigment do wglądu na życzenie klienta.

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
M
Mariusz
Polecam
A
Adam
Polecamy