Biuro Rachunkowe WIEBRO Wiesława Brokan

Usługi księgowe i kadrowo-płacowe

Rewidenci i usługi audytorskie
ul. Wróblewskiego 61/9, 94-035 Łódź Polesie, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Biuro Rachunkowe WIEBRO Wiesława Brokan

Informacje

Opis działalności
Wiebro to biuro rachunkowe mieszczące się w Łodzi. Zostało założone w 2009 roku, a prowadzi je doświadczona księgowa Wiesława Brokan. Specjalnością firmy jest obsługa rachunkowa podmiotów gospodarczych działających w różnych branżach. Są to spółki oraz firmy różnej wielkości, w tym małe, średnie i duże.
Produkty i usługi
Działalność gospodarcza to nie tylko pozyskiwanie nowych klientów, ale też konieczność zmierzenia się z licznymi przepisami, w tym tymi regulującymi kwestie podatkowe. Samodzielne zajmowanie się księgowością może prowadzić do błędów w dokumentacji i co za tym idzie nieprzyjemności, dlatego najlepszym rozwiązaniem jest powierzenie księgowości w ręce specjalistów z biura rachunkowego Wiebro. Zapewniają oni indywidualne podejście do każdego zlecenia, w tym dotrzymywanie terminów przelewów do US i ZUS. Oferta przygotowana przez biuro obejmuje zarówno pełną, jak i uproszczoną księgowość. Biuro zajmuje się prowadzeniem ksiąg handlowych, ryczałtu ewidencjonowanego i ksiąg przychodów i rozchodów. Rozlicza też podatki PIT, CIT oraz VAT i przygotowuje miesięczne oraz roczne deklaracje podatkowe. Klienci biura mogą też zlecić takie prace jak:
-prowadzenie ewidencji środków trwałych,
-prowadzenie ewidencji środków niematerialnych,
-prowadzenie ewidencji środków prawnych,
-tworzenie dokumentów wewnętrznych
-ewidencjonowanie dokumentów wewnętrznych,
-przygotowywanie planu amortyzacji,
-usługi kadrowo-płacowe.

W tym ostatnim przypadku Wiebro sporządza dokumentację pracowniczą i dba o jej uzupełnianie. Księgowi zajmują się przygotowywaniem umów o pracę, zlecenie i dzieło, listami płac, a także zaświadczeniami o zarobkach oraz świadectwami pracy. Rozliczają ponadto składki do ZUS-u i na ubezpieczenie społeczne.

Oferta przygotowana przez biuro rachunkowe Wiebro jest rozbudowana, dlatego najlepszym rozwiązaniem, by ją w pełni poznać jest wykonanie telefonu albo napisanie maila. Można również wejść na stronę internetową.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

ZUS,
kpir,
pit,
cit,
vat,