Biuro Rachunkowe WIEBRO Wiesława Brokan

Usługi księgowe dla klientów instytucjonalnych, dużych jak i małych firm.

Kadry i płace
ul. Wróblewskiego 61 lok. 9, 94-035 Łódź Polesie, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
608 111 908
Adres korespondencyjny
ul. Wróblewskiego 61 lok. 9, 94-035 Łódź Polesie, łódzkie

Informacje

Opis działalności
W naszej ofercie znajdziecie Państwo: kompleksową obsługę finansowo-księgową krajowych i zagranicznych spółek prawa handlowego, „małych” podmiotów gospodarczych (KPiR, ryczałt) oraz wspólnot mieszkaniowych, fundacji i stowarzyszeń. Zapewniamy pomoc przy rejestracji firm (wnioski do KRS, Urzędu Skarbowego, GUS-REGON). Prowadzimy również pełną obsługę kadrowo-płacową.
Produkty i usługi
Biuro rachunkowe WIEBRO świadczy kompleksowe usługi księgowe, zarówno dla małych i średnich firm, jak również dla spółek prawa handlowego z województwa łódzkiego. W swojej pracy kierujemy się pełnym zaangażowaniem oraz indywidualnym podejściem do każdego klienta.

Nasi pracownicy, to wykwalifikowani specjaliści, stale podnoszący swoje kompetencje na różnych kursach i szkoleniach. Dzięki temu cechują nas terminowe, solidne oraz uczciwe praktyki księgowe. Profesjonalnie dostosowujemy się do zmian w prawie, takich jak wprowadzenie Jednolitego Pliku Kontrolnego czy płatności podzielonej.

Specjalizujemy się w prowadzeniu pełnej księgowości firm, w tym opieki nad księgami handlowymi oraz księgami przychodów i rozchodów. Oferujemy przygotowanie wszelkiego typu ewidencji dla celów podatkowych, prowadzenie rejestrów VAT, a także sporządzanie miesięcznych i rocznych deklaracji podatkowych wraz z ich przesyłaniem do Urzędów Skarbowych.

Poza kompleksową usługą księgowości, nasze biuro zajmuje się również obsługą kadrowo-płacową dla firm działających w branżach handlowych, produkcyjnych i usługowych. W tym obszarze, proponujemy sporządzanie umów o pracę, umów zlecenie, umów o dzieło oraz list płac pracowników.

Usługi kadrowe obejmują także prowadzenie dokumentacji personalnej, obliczanie zaliczek na podatek dochodowy i składek ZUS, a także składanie deklaracji rozliczeniowych ZUS oraz PIT.

W biurze rachunkowym WIEBRO z siedzibą w Łodzi przy ul. Wróblewskiego, doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest księgowość i optymalizacja podatkowa firmy, dlatego zapewniamy Państwu profesjonalną i rzetelną pomoc na każdym etapie prowadzonej działalności.

Nasze biuro posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, co gwarantuje Państwu stabilność i finansowe bezpieczeństwo. Już dzisiaj zapraszamy do kontaktu – jesteśmy przekonani, że zaproponujemy Państwu odpowiednie rozwiązanie dla Waszej firmy.
Marki i specjalizacje
Kompleksowa obsługa kadrowo- rachunkowo- płacowa. Wszystkie dziąłlnosci gospodarcze
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
bełchatowski, brzeziński, łaski, Łódź, pabianicki, Piotrków Trybunalski, poddębicki, tomaszowski, zgierski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń