Rokam Kamil Żak

Układanie tarasów i montaż elewacji drewnianych

Panele i podłogi
ul. Zielona 17/1, 90-601 Łódź Polesie, łódzkie
Poniedziałek 08:00 - 18:00
Wtorek 08:00 - 18:00
Środa 08:00 - 18:00
Czwartek 08:00 - 18:00
Piątek 08:00 - 18:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Rokam Kamil Żak
ul. Zielona 17/1, 90-601 Łódź Polesie, łódzkie
Telefon
Może cię zainteresować
Rokam Kamil Żak

Informacje

O nas
Wieloletnie doświadczenie i pasja pracy z drewnem czynią z nas zespół nie bojący się wyzwań, nietypowych projektów. Do każdej realizacji podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem oraz dokładamy wszelkich starań tak, aby efekt naszej pracy w pełni satysfakcjonował klienta.
Opis działalności firmy Rokam Kamil Żak w Łódź
Firma Rokam prowadzona przez Kamila Żaka powstała w Łodzi w 2015 roku. Specjalnością zakładu jest montaż podłóg i paneli.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności są panele i podłogi. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w montażu tarasów zarówno z drewna krajowego, jak i egzotycznego. Do podstawowych czynności wykonywanych przez firmę należą przede wszystkim elewacje z drewna. Rokam wykonuje docieplenia ze styropianu bądź wełny mineralnej. Krawędzie boczne wykańczane są za pomocą listew ozdobnych lub kątowników. W ofercie znajduje się szeroki wybór podłóg i parkietów drewnianych. Zakres usług obejmuje między innymi:

- remonty tarasów drewnianych,
- montaż parkietów drewnianych,
- renowacje tarasów drewnianych,
- renowacje podłogi drewnianej,
- projekty podłóg drewnianych,
- projekty tarasów drewnianych.

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło na zdobycie głębokiego zaufania wśród wielu osób. Swoim Klientom firma gwarantuje usługi najwyższej jakości, profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo. Interesanci mogą liczyć na najlepsze ceny na rynku i krótkie terminy realizacji zleceń.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Marki i specjalizacje
Tarasy
Podłogi
Schody
Balustrady
Pomosty

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń