Labrador Przychodnia weterynaryjna

Leczenie zwierząt domowych

Lecznice weterynaryjne
ul. Anny Jagiellonki 4/39, 92-414 Łódź Widzew, łódzkie
(3 opinie) napisz opinię
Labrador Przychodnia weterynaryjna

Informacje

Opis działalności
Przychodnia weterynaryjna Labrador, którą prowadzą Agnieszka i Tomasz Szczepanikowie, zlokalizowana jest w Łodzi. Zajmuje się leczeniem zwierząt domowych. Istnieje nieprzerwanie od 2003 roku. Zachęca do zapoznania się ze szczegółami oferty. Przychodnia działa od poniedziałku do piątku, od 9:00 do 20:00, a także w soboty od 10:00 do 14:00.
Produkty i usługi
Przychodnia Labrador świadczy szeroki zakres usług weterynaryjnych. Specjalizuje się w leczeniu zwierząt domowych, w tym psów, kotów, świnek morskich, czy chomików. Pomaga również królikom, szczurom, oraz tchórzofretkom.

Właścicielami przychodni są doświadczeni lekarze weterynarii - Agnieszka i Tomasz Szczepanikowie, absolwenci wydziału weterynarii Akademii Rolniczej w Lublinie (obecnie Uniwersytet Przyrodniczy). Agnieszka Szczepanik najlepiej czuje się w kardiologii, z kolei Tomasz Szczepanik w dermatologii i endokrynologii.

Oferta obejmuje szczepienia profilaktyczne m.in. przeciw chorobom zakaźnym, a także badania laboratoryjne, w tym badania biochemiczne i morfologiczne krwi, moczu, wymazów oraz zeskrobin. Przychodnia dysponuje również sprzętem do badań EKG zwierząt. W razie potrzeby przeprowadza zabiegi chirurgiczne obejmujące chirurgię miękką.

Ponadto w ofercie przychodni Labrador można znaleźć takie usługi weterynaryjne jak:
- zabiegi sterylizacji,
- zabiegi kastracji,
- opieka porodowa,
- odrobaczanie zwalczające pasożyty wewnętrzne,
- aborcja.

Dopełnienie oferty stanowią skuteczne preparaty na ektopasożyty, do których należą pchły, świerzbowce, czy kleszcze. Ponadto mogą Państwo liczyć na fachowe porady związane z antykoncepcją zarówno metodami farmakologicznymi, jak i chirurgicznymi.

Więcej informacji na temat przychodni weterynaryjnej Labrador w Łodzi, można znaleźć na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
łódzkie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
G
Grzesiek
W ich ofercie znajdziecie szczepienia profilaktyczne i badania laboratoryjne w przystępnych cenach.
I
Irek
Moim zadaniem to najlepsza przychodnia weterynaryjna w okolicy. Z całego serca polecam.
Ł
Łucja
Pomogli mojemu pieskowi. Powoli wraca do dawnej formy. Jestem im bardzo wdzięczna za pomoc. To doświadczeni lekarze weterynarii.