Eve Energy

Pogotowie agregatowe oraz wynajem agregatów prądotwórczych

Wynajem maszyn budowlanych
ul. Brzezińska 280, 92-776 Łódź Widzew, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
511 991 991
Adres korespondencyjny
ul. Brzezińska 280, 92-776 Łódź Widzew, łódzkie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Eve Energy zlokalizowana jest w Łodzi. Na rynku działamy od 2011 roku. Właścicielem firmy jest Ewelina Żeromińska.
Produkty i usługi
Prowadzenie działalności usługowej czy handlowej jest niemożliwe bez prądu. Niestety czasami dochodzi do awarii, dlatego też naszym klientom dostarczamy profesjonalne rozwiązania dotyczące awaryjnego zasilania. Całodobowo dowozimy oraz podłączamy urządzenia, które generują od 20 kVa do 500 kVa.

Zatrudniamy doświadczonych pracowników, którzy szybko i sprawnie podłączą urządzenia generujące prąd, co ograniczy Państwa straty związane z brakiem dostawy prądu. Nasza oferta wynajmu agregatów to też bardzo dobre rozwiązanie dla sztabów kryzysowych, inwestorów budowlanych czy organizatorów imprez plenerowych.

Poza agregatami dostarczamy także maszty oświetleniowe i generatory spawalnicze. Uzupełnienie oferty dotyczącej rozwiązań z zakresu awaryjnego zasilania stanowi sprzedaż używanych i nowych agregatów prądotwórczych. W ofercie mamy niezawodne rozwiązania od renomowanych producentów. W trosce o klientów sprzedawany sprzęt objęty jest opieką serwisową.

Dodatkowo wynajmujemy maszyny budowlane, w tym ładowarki oraz koparki na podwoziu kołowym i gąsienicowym, a także walce.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Eve Energy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń