Andromeda Stomatologia

Leczenie próchnicy, endodoncja i usuwanie zębów

Stomatolodzy i protetycy
ul. Cynarskiego 5/64, 92-447 Łódź Widzew, łódzkie
(7 opinii) napisz opinię
Andromeda Stomatologia

Informacje

Opis działalności
Gabinet stomatologiczny Andromeda Stomatologia założyliśmy na terenie Łodzi w 2015 roku. Właścicielką firmy jest Marta Kruszelnicka-Jawor. Oferujemy usługi stomatologiczne dla dzieci i dorosłych.
Produkty i usługi
W gabinecie Andromeda Stomatologia wykonujemy szereg usług związanych z przywracaniem zdrowego uśmiechu naszych pacjentów. Wymienione usługi wykonujemy zarówno u dzieci, jak i u dorosłych. Do naszych obszarów działań należy:
- stomatologia zachowawcza,
- endodoncja,
- ekstrakcja zębów,
- periodontologia,
- stomatologia estetyczna.

Marta Kruszelnicka-Jawor, która prowadzi nasz gabinet, jest absolwentką studiów medycznych. Staż odbyła w Instytucie Stomatologii w Łodzi.


Od początku zajmuje się pracą z dziećmi.W swojej działalności skupia się na przekazywaniu wiedzy na temat prawidłowej higieny jamy ustnej i pielęgnacji zębów u dzieci. Współpracuje ze szkołami, w których prowadzi prelekcje dla dzieci i młodzieży w ramach Programu Profilaktycznego Chorób Jamy Ustnej Wieku Rozwojowego.

Nasza kadra zajmuje się leczeniem próchnicy i ubytków w zębach. Jeżeli doszło do zapalenia miazgi i próchnica jest zbyt rozległa, możemy przeprowadzić zabieg leczenia kanałowego.

Dla dorosłych i najmłodszych oferujemy również zabiegi higienizacji, usuwanie kamienia i fluoryzację.

Prowadzimy również gabinet protetyki. Wykonujemy protezy, mosty i korony.

W naszych gabinetach można skorzystać ze znieczulenia komputerowego.

Więcej informacji na temat gabinetu Andromeda Stomatologia, który prowadzimy w Łodzi, można uzyskać po kontakcie telefonicznym.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
Łódź

Opinie

(7 opinii) napisz opinię
M
Magdalena
Miła dentystka wyleczyła mi 3 zęby w przystępnej cenie. W gabinecie zawsze jest miła atmosfera. Polecam.
I
Iza
Usunięto mi tutaj ząb nr 4 do leczenia ortodontycznego. Nic nie bolało! Zabieg trwał kilka minut i po strachu. Widać, że mają wprawę.
K
Krzysztof
Wykonali tu dla mnie protezę. Nie uwiera mnie nigdzie, mogę z nią jeść i swobodnie rozmawiać. Polecam ich usługi w tym zakresie.
D
R
Dawid Rezler
W 100% polecam ten gabinet,chodzimy tu z całą rodzina i jesteśmy bardzo zadowoleni.
M
mamakasi
Polecam ten gabinet. Chodzę tutaj z 9-letnią córką. Zęby ma zdrowe, ale wiadomo, że wykonujemy przegląd. Pani, która tu nas przyjmuje, jest niezwykle miła, przyjaźnie nastawiona do dzieci i robi wszystko, żeby nie zrazić dziecka do kolejnych wizyt.
Ł
Łukasz
Wyleczyłem tutaj zęba kanałowo. Nic mnie nie bolało. Leczenie obejmowało dwie wizyty. Za każdym razem w razie bólu mogłem liczyć na znieczulenie komputerowe. Przez cały czas Pani pytała się mnie, czy nic mnie nie boli lub nie chcę zrobić małej przerwy. Świetna obsługa.
P
Patrycja
Do gabinetu chodzimy już od 3 lat razem z mężem i moim dzieckiem. Pani stomatolog to wspaniała osoba, która ma ogromne podejście do dzieci. Również my jako osoby dorosłe po pierwszej wizycie w ogóle straciliśmy poczucie stresu przed następną wizytą kontrolną. W gabinecie dba się o komfort pacjenta, jest dostępne znieczulenie komputerowe, a lekarz jest bardzo delikatny.