Rumpel i Partnerzy Radcowie Prawni i Rzecznicy Patentowi

Rzecznicy patentowi
ul. Częstochowska 1a, 93-115 Łódź Widzew, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)

Kontakt

Strona www
Telefon
(42) 684 95 98
Adres korespondencyjny
ul. Częstochowska 1a, 93-115 Łódź Widzew, łódzkie

Informacje

Rumpel i Partnerzy Radcowie Prawni i Rzecznicy Patentowi działa w branży Rzecznicy patentowi. Siedziba firmy znajduje się w województwie łódzkim w miejscowości Łódź.
Ponieważ nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy, proponujemy kontakt telefoniczny (42) 684 95 98 lub mailowy: kancelaria@rumpel.pl
Siedziba firmy Rumpel i Partnerzy Radcowie Prawni i Rzecznicy Patentowi znajduje się pod adresem 93-115 Łódź ul. Częstochowska 1a,. Jeżeli korzystasz z nawigacji GSP, pomocne mogą okazać się dokładne współrzędne geograficzne firmy: [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Rumpel i Partnerzy Radcowie Prawni i Rzecznicy Patentowi.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Z
Zbyszek
2016-08-18 09:30:31
Zgodzę się z wcześniejszym wpisem, pan Fijałkowski jest na prawdę ok. Szybko, sprawnie i rzeczowo, do tego niesamowicie wyrozumiały i cierpliwy.
M
O
Małgorzata O
2016-08-17 11:11:55
Miałam za ich pośrednictwem zgłaszany znak towarowy i potem jeszcze znajomi bronili przez nich patentu. Z czystym sumieniem mogę Polecić, ale raczej od razu kierujcie się do pana Bartka, bo jest mam wrażenie spokojniej, terminowo i nie patrzy tak z góry, jak jego wspólniczka. A u niej z tego co doświadczyłam i słyszałam jest nerwówka, bo wszystko na ostatni moment robi.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.