A-napędy

Montujemy napędy do bram

Bramy i ogrodzenia
ul. Czechosłowacka 29B, 92-219 Łódź Widzew, łódzkie
(6 opinii) napisz opinię
A-napędy

Informacje

Opis działalności
A-Napędy to firma, która istnieje od 2017 roku. Siedziba działalności zlokalizowana jest w Łodzi, a jej właścicielem jest Rafał Walecki. Oferujemy montaż bram oraz ich automatyzację.
Produkty i usługi
Mamy bogate doświadczenie branżowe, które gromadzimy już od 2007 roku. Od samego początku istnienia działalności, naszym priorytetem zadowolenie Klienta. Wiemy, że osiągnąć je można wyłącznie poprzez profesjonalną obsługę oraz najwyższej jakości realizację zleceń. Zaopatrujemy się wyłącznie u sprawdzonych i polecanych dostawców, którzy dostarczają solidnie wykonane i niezawodne bramy oraz mechanizmy przeznaczone do ich automatyzacji.

Bazujemy na produktach pochodzących od firm takich jak Nice, DTM, czy Faac. Używamy siłowników do bram, które cechują się wytrzymałością oraz atrakcyjną ceną. Każdy montaż napędu, oraz sam napęd objęte są 2-letnią gwarancją.

Oferta:

- napędy do bram przesuwnych,
- napędy do bram skrzydłowych,
- napędy do bram garażowych,
- napędy do bram wjazdowych.

Zrealizowaliśmy już ponad 300 zleceń. Wszystkie podjęte współprace zakończyły się sukcesem i zadowoleniem inwestorów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dopasowując projekt do oczekiwań Klienta. Gwarantujemy Państwu fachową obsługę oraz pomoc w doborze optymalnych rozwiązań.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Siedziba A-Napędy mieści się w Łodzi, a szczegółowe informacje o ofercie znajdą Państwo na firmowej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
Y
Ykoa
Warto skorzystać z ich oferty bram z napędem. Jestem bardzo zadowolony z usług realizowanych przez tę firmę.
O
Odpowiedz
Zależało mi na czasie i faktycznie otrzymałem wszystko w terminie. Profesjonalna i godna polecenia firma.
D
Danylekk
Polecam. Zamówiłem u nich bramę na moją posesję. Poprosiłem o możliwie najszybszą realizację i bardzo się postarali, bo czekałem zaledwie dwa tygodnie.
K
Kaziaczeq
Ich bramy są nie tylko estetyczne i ładne, ale też wytrzymałe. Super, że trafiłem na tę firmę.
M
Mlifo_zala
Polecam ich usługi. Brama od nich sprawuje się świetnie. Poza tym mają bardzo atrakcyjne ceny.
P
pepe
Sprawnie zamontowali u mnie bramę przesuwną z napędem i wszystko działa idealnie. Widać, że mają wieloletnie doświadczenie w branży.