Deseczka Stolarstwo Usługowo-Handlowe Robert Swoboda

Profesjonalne usługi stolarskie.

Stolarze
ul. Jagienki 31 m. 21, 92-439 Łódź Widzew, łódzkie
(2 opinie) napisz opinię
Deseczka Stolarstwo Usługowo-Handlowe Robert Swoboda

Informacje

Opis działalności
Prowadzimy zakład stolarski o nazwie Deseczka, którego siedziba znajduje się w Łodzi. Właścicielem jest Robert Swoboda, który posiada spore doświadczenie branżowe. Zajmujemy się głównie wykonawstwem mebli drewnianych.
Produkty i usługi
Przede wszystkim zajmujemy się świadczeniem usług stolarskich w szerokim zakresie. Posiadamy spore doświadczenie zawodowe, co pomaga nam realizować zlecenia w najlepszy możliwy sposób, jak również dbać o nawet najmniejsze szczegóły. Pragniemy spełniać Państwa oczekiwania w stu procentach.

Zajmujemy się głównie wykonywaniem mebli na indywidualne zamówienie, a także tworzeniem innych wyrobów z drewna. Wszystkie nasze produkty cechuje trwałość, solidność i estetyczne wykonanie. Dzięki temu możemy Państwu zaoferować meble, które łączą w sobie funkcjonalność, ale również nienaganną prezencję.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo takie produkty, jak na przykład schody drewniane, drzwi wewnętrzne oraz zewnętrzne, meble na wymiar do różnych pomieszczeń, zabudowy wnętrz, deski oraz panele podłogowe, jak również wiele innych. Wykonujemy je jedynie z wysokiej jakości drewna.

Każdy Klient może liczyć na indywidualne traktowanie, ale również fachowe i profesjonalne doradztwo. Nasi pracownicy to odpowiednio wykwalifikowane osoby, które od wielu lat działają w zawodzie. Dzięki temu możemy sprawnie realizować zlecenia i spełniać Państwa oczekiwania w stu procentach.

Zachęcamy do skorzystania z oferty zakładu Deseczka z Łodzi.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
E
Eryk
Jeśli ktoś planuje akurat remont, to warto zamówić nowe meble w salonie Deseczka. Pracujący tam stolarze zawsze sumiennie wykonują swoje zadania.
K
Kamelia
Tworzone przez nich meble na indywidualne zamówienie nie pozostawiają wiele do życzenia. Cechuje je estetyczny wygląd i wysoka funkcjonalność.