Limar PPHU Robert Lisiecki

Zajmujemy się produkcją pięknych mebli na zamówienie

Meble na zamówienie
ul. Kilińskiego 228, 93-124 Łódź Widzew, łódzkie
Poniedziałek 06:00 - 15:00
Wtorek 06:00 - 15:00
Środa 06:00 - 15:00
Czwartek 06:00 - 15:00
Piątek 06:00 - 15:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Limar PPHU Robert Lisiecki

Informacje

Opis działalności
W Przedsiębiorstwie Limar zajmujemy się produkcją stylowych mebli na zamówienie już od 1996 roku. Nasz Zakład mieści się w Łodzi, a założycielem jest Robert Lisiecki. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.
Produkty i usługi
W Przedsiębiorstwie Limar działamy prężnie już od dwóch i pół dekady. Specjalizujemy się w projektowaniu oraz wykonywaniu mebli na wymiar. Produkujemy meble kuchenne - stylowe i nowoczesne. Zależy nam na zaspokajaniu potrzeb oraz oczekiwań naszych klientów, dlatego uważnie śledzimy trendy, a także dbamy o wysokie standardy naszych usług. Od początku naszej działalności, czyli od połowy lat dziewięćdziesiątych, uważnie słuchamy naszych klientów, projektując i wykonując im meble marzeń. Prężnie się rozwijamy, nieustannie poszerzając naszą ofertę.

W naszej ofercie znajdą Państwo takie meble na zamówienie jak:

- kuchnie na wymiar,
- meble pokojowe,
- meble sypialniane,
- meble pokojowe,
- meble dzienne,
- meble sklepowe,
- meble biurowe,
- szafy wnękowe i wolnostojące, a także szafy z drzwiami przesuwnymi i garderoby,
- szafki, komody, regały,
- lady, blaty.

Oferujemy również usługowe fornirowanie płyt, lakierowanie frontów meblowych, oklejanie krawędzi PCV ze wstępnym frezowaniem, szllifowanie maszynowe płaszczyzn płyt i krawędzi fornirowanych oraz zabudowy ścian fornirem. Wykonujemy też nowoczesne meble fornirowane i lakierowane wg. indywidualnych projektów.

Wszystkie nasze zamówienia wykonujemy z pasją i dlatego dążymy do doskonałości. Chcemy, aby wykonane przez nas meble były jak najlepszej jakości i starannie wykonane, aby mogły służyć Wam przez wiele kolejnych lat. W ramach naszych usług oferujemy każdemu klientowi pomiar, dowóz, montaż oraz serwis mebli. Służymy fachową poradą i pomocą w zakresie odpowiedniego doboru materiałów. Zapewniamy konkurencyjne ceny na rynku.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej strony internetowej.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń