Zofmar Bis s.c.

Piwa regionalne i rzemieślnicze z całego świata

ul. Niciarniana 50/52, 92-320 Łódź Widzew, łódzkie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
510 124 033
Zofmar Bis s.c.

Informacje

Opis działalności
Zofmar Bis to firma z siedzibą w Łodzi. Hurtownia piwa działa od 2010 roku. Prowadzi sprzedaż piw pochodzących z całego świata, w tym z polskich browarów regionalnych i rzemieślniczych. W ofercie firmy znajdują się piwa w różnych stylach. Sprzedawane są do restauracji, pubów, hoteli i innych lokali gastronomicznych.
Produkty i usługi
Zofmar Bis sprzedaje piwa butelkowane i w kegach. Dostarcza je do lokali oraz na imprezy okolicznościowe. Dysponuje trunkami z regionalnych i rzemieślniczych browarów. W przypadku polskiego piwa warzone jest ono m.in. w browarach Kormoran, Amber, Pinta, Widawa, Doctor Brew, Jan Olbracht i innych. W ofercie hurtowni znajdują się też piwa czeskie, piwa niemieckiego oraz piwa z takich europejskich państw jak Anglia, Szkocja, Włochy, Szwecja, Norwegia, a także Litwa, Rosja, Ukraina i Słowacja. Zofmar Bis oferuje też trunki z odleglejszych zakątków świata. Oferta obejmuje:
-piwa amerykańskie,
-piwa kubańskie,
-piwa tajlandzkie,
-piwa indyjskie,
-piwa koreańskie,
-piwa jamajskie,
-piwa chińskie,
-piwa kanadyjskie.

Poza alkoholem firma sprzedaje też napoje bezalkoholowe, np. podpiwek i kwas chlebowy. Dysponuje również napojami gazowanymi, w tym waniliową odmianą Coca Coli, napojem o smaku imbirowym oraz fantą o smaku mango.

Więcej informacji dotyczących hurtowni Zofmar Bis znajduje się na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
M
Mariusz
Ceny konkurencyjne, a wybór piw bardzo szeroki. Polecam hurtownię Zofmar Bis.
A
Arkadiusz
Kupuję w hurtowni Zofmar Bis od wielu lat i jestem zadowolony ze współpracy. W mojej restauracji serwuję tylko piwa regionalne, ponieważ uważam, że są lepsze jakościowo i smaczniejsze niż te koncernowe. W tej hurtowni mają piwa regionalne z Polski i innych państw, więc zawsze znajduję coś idealne dla moich gości.