Chester Molecular Leszek Kupras

Autoryzowany przedstawiciel Chester od 1995 roku

Kleje i żywice
ul. Nowa 29/31, 90-030 Łódź Widzew, łódzkie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Chester Molecular Leszek Kupras

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Chester Molecular znajduje się w Łodzi. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 1995 roku. Właścicielem firmy jest Leszek Kupras. W zakresie techniki oraz zaopatrzenia potrafimy spełnić nawet nietypowe oczekiwania klientów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Jesteśmy przedstawicielem polskiego producenta epoksydowych materiałów regeneracyjnych i powłokowych, wylewek pod urządzenia oraz maszyny, a także przemysłowych środków smarno-penetrujących i myjących, klejów cyjanoakrylowych i anaerobowych. Firma Chester Molecular SP. Z o.o. to znany w Polsce i za granicą producent chemii warsztatowej dla przemysłu.

Poza asortymentem Chester można zaopatrzyć się u nas w:
- materiały ślizgowe,
- uszczelnienia mechaniczne,
- materiały uszczelniające,
- tworzywa sztuczne.

Dodatkowo świadczymy usługi serwisowe. Mamy spore doświadczenie branżowe, dlatego możemy także spełniać nietypowe oczekiwania klientów w zakresie doboru produktu, zaopatrzenia i techniki.

Nasza oferta to też serwis i regeneracja w zakresie klejenia oraz odbudowy części urządzeń i maszyn. Podejmujemy się wymiany uszczelnień mechanicznych i remontowania pomp, a także wykonywania powłok trudnowycieralnych. Do naszych zadań należy zabezpieczanie zsypów i zbiorników przed korozją oraz wycieraniem.

Dużym zainteresowaniem cieszą się u nas kleje cyjanoakrylowe. Są to kleje jednoskładnikowe o uniwersalnym zastosowaniu. Doskonale sprawdzają się przy klejeniu: skóry, tkanin, papieru, drewna, szkła, ceramiki, metali, gum, tworzyw sztucznych. W krótkim czasie utwardzają się pod wpływem wilgoci zawartej w powietrzu. Najlepszy rezultat można uzyskać klejąc w temperaturze pokojowej, przy względnej wilgotności powietrza na poziomie 50-60%. Kleje te pozwalają na uzyskanie wytrzymałych połączeń nawet klejąc materiały o różnych właściwościach.

Uzupełnienie oferty stanowią kleje anaerobowe. Do ich głównych cech należy zaliczyć niespotykaną elastyczność i szczelność połączeń klejonych oraz wysoką wytrzymałość zmęczeniową. Nie wydzielają przykrego zapachu i są odporne na ciśnienie do 120 MPa. Bardzo dobrze zabezpieczają złącza przed korozją. Mają też wysoką odporność chemiczną. Zostały dopuszczone do kontaktu z wodą pitną.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Chester Molecular.
Certyfikaty
-IQNet – The International Certification Network - Certyfikat Systemu Jakości PN-EN ISO 9001:2001
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie, łódzkie, mazowieckie, śląskie, świętokrzyskie, wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń