Elmed Centrum Terapii Diagnozy Holistycznej Elżbieta Rosiak

Gabinet medycyny holistycznej

Medycyna naturalna
ul. Nowa 29/31, 90-030 Łódź Widzew, łódzkie
Poniedziałek 10:00 - 17:00
Wtorek 14:00 - 20:00
Środa 10:00 - 17:00
Czwartek 14:00 - 20:00
Piątek 10:00 - 17:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Elmed Centrum Terapii Diagnozy Holistycznej Elżbieta Rosiak
ul. Nowa 29/31, 90-030 Łódź Widzew, łódzkie
NIP
7282284703
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
Elmed Centrum Terapii Diagnozy Holistycznej Elżbieta Rosiak

Informacje

Opis działalności firmy Elmed Centrum Terapii Diagnozy Holistycznej Elżbieta Rosiak w Łódź
Elmed zajmuje się terapią diagnozy holistycznej. Siedziba działalności znajduje się w Łodzi. Właścicielką jest Elżbieta Rosiak, która zaprasza do przeczytania oferty.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności jest medycyna holistyczna, w której istotną rolę odgrywa leczenie całego organizmu, a nie poszczególnych chorób czy dolegliwości. Zgodnie z ideą terapii podlega nie tylko ciało, ale i dusza. Do podstawowych czynności wykonywanych przez Elmed należą przede wszystkim diagnostyka komputerowa i bezinwazyjne testy alergiczne. Centrum działa od 2008 roku.

W zakres obowiązków wchodzą między innymi:

- biorezonans,
- aparat bicom,
- obciążenia organizmu toksynami,
- obciążenia organizmu ogniskami zakaźnymi,
- likwidacja ognisk organicznych,
- usuwanie z organizmu wirusów, bakterii, pasożytów, metali ciężkich.

Centrum Terapii Diagnozy Holistycznej pomaga w przypadkach związanych z astmą, grzybicą, chorobami skóry, dolegliwościach menopauzy, stanów zapalnych jelit, dróg oddechowych i moczowych oraz w likwidacji nałogu nikotynowego.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości zachęca się do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.
Certyfikaty

Aktualności

problemy skórne

25.09.2023

Ciało ludzkie jest złożonym systemem, a każde zaburzenie jego równowagi może mieć znaczący wpływ na cały organizm. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli chodzi o choroby skóry. Dlatego preferujemy holistyczne podejście do opieki zdrowotnej. Nasz zespół specjalizuje się w leczeniu chorób skóry w sposób holistyczny, z naciskiem na przywrócenie równowagi całego organizmu, biorąc pod uwagę styl życia i sposób odżywiania się. Często okazuję się, ze problemy dermatologiczne wynikają właśnie z tych czynników.

medycyna holistyczna

15.06.2023

Medycyna holistyczna to podejście do opieki zdrowotnej, które uwzględnia całą osobę - jej ciało, umysł i duch. Koncentruje się na leczeniu pierwotnej przyczyny choroby, a nie tylko objawów. Medycyna holistyczna patrzy również na styl życia, sposób odżywiania i środowisko danej osoby, aby pomóc jej osiągnąć optymalne zdrowie i dobre samopoczucie. Poprzez promowanie fizycznej, psychicznej i duchowej równowagi, technika ta dąży do uzdrowienia ciała i duszy.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
J
Joanna
Pani Ela to wspaniała kobieta. Wielkie serce dla Pacjenta... słowami opisać trudno. Wdzięczność moją do Pani Eli dozgonna. Dziękuję ja i moja trzustka - zrobiła Pani coś, co dla lekarzy pewnie byłoby CUDEM... ponieważ żyję! POLECAM! Bardzo Polecam!!!
P
Piotr
Pani Ela i jej doświadczenie i intuicja sprawiły, że moja rodzina dziś funkcjonuje Dobrze. Potrafi pomóc tam gdzie medycyna konwencjonalna rozkłada ręce z bezradności.. dziękuję!
A
Asia
Pani Ela jest wspaniał, ludzka i współczująca...bardzo mi pomogła..dziękuję!
N
nieznany
zdecydowanie polecam]
U
K
Urszula K.
Polecam z cala odpowiedzialnoscia gabinet Pani Elzbiety Rosiak. Pacjent jest tam traktowany wyjatkowo a efekty leczenia sa niesamowite. Pani Ela wklada cale swoje serce w prace, ktora wykonuje. Jest poprostu aniolem. Dzekuje Pani Elzuniu za wszystko.