Chrome Barbara Janaszewska

Produkcja kosmetyków
ul. Nowy Świat 58a, 92-322 Łódź Widzew, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
602 659 445
Adres korespondencyjny
ul. Nowy Świat 58a, 92-322 Łódź Widzew, łódzkie

Informacje

Opis działalności
Chrome to firma z Łodzi, założona w 2013 roku. Prowadzona jest przez Barbarę Janaszewską i prowadzi działalność w branży kosmetycznej. Przedsiębiorstwo produkuje i sprzedaje wysokiej jakości kosmetyki do pielęgnacji i stylizacji paznokci.
Produkty i usługi
Specjalizuje się w produkcji lakierów, w tym lakierów klasycznych oraz hybrydowych. Idealnie nadają się one do używania w salonach kosmetycznych, domach, a także w pracy manikiurzystek. Kosmetyki powstają wyłącznie ze sprawdzonych środków, a sam proces produkcji i rozlewania jest ściśle kontrolowany. Dzięki temu w ręce klientek trafiają produkty najwyższej jakości.

W Chrome poza lakierami są to:

- zmywacze do paznokci
- liquidy do akrylu
- oliwki do skórek

Dodatkowo oferowane są akcesoria do stylizacji paznokci, takie jak lampy do hybryd, pędzle, gąbki oraz bandaże.

Firma może na zlecenie klientów produkować i rozlewać produkty do stylizacji paznokci, a także je pakować. Możliwe jest przygotowanie etykiet i ich naklejanie oraz konfekcjonowanie produktów. Wreszcie przedsiębiorstwo może przygotować dokumentację produktową, bez której nie można funkcjonować na rynku.

Po więcej informacji związanych z działalnością firmy Chrome najlepiej wejść na stronę internetową. W sprawie oferty można też zadzwonić lub napisać wiadomość mailową.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
łódzkie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń