Profit Skup złomu. Transport międzynarodowy Milena Rubin

Skup miedzi, stali i aluminium

Złom i surowce wtórne
ul. Olechowska 83, 92-403 Łódź Widzew, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Profit Skup złomu. Transport międzynarodowy Milena Rubin

Informacje

Opis działalności
Firma Profit znajduje się w Łodzi. Działamy od 1996 roku i zajmujemy się skupem i sprzedażą złomu. Właścicielką jest Milena Rubin.
Produkty i usługi
W Profit specjalizujemy się w zakresie skupu oraz sprzedaży złomu. Mamy kilka punktów skupu na terenie Łodzi. Cały czas rozbudowujemy sieć naszych oddziałów skupu, przerobu, sprzedaży złomu i hurtowni sprzedaży stali. Działamy nieprzerwanie od 1996 roku. Nasze doświadczenie przekłada się na wysoką jakość świadczonych przez nas usług.
Oferujemy:
• skup metali kolorowych
• skup aluminium
• skup ołowiu
• skup miedzi
• skup metalu bram
• skup stali stopowej
Proponujemy również pomoc przy demontażu konstrukcji stalowych, hal oraz pawilonów. Swoim klientom oferujemy własny transport oraz załadunek.
Gwarantujemy bardzo korzystne ceny oraz uczciwą klasyfikację złomu oraz szybką formę płatności.
Zatrudnimy wykwalifikowaną kadrę roboczą. Posiadamy na prowadzenie działalności w zakresie transportu, zbierania, odzysku i unieszkodliwiania odpadów złomu.
Jesteśmy rzetelną i solidną firmą. Dodatkowo zajmujemy się dystrybucją wyrobów hutniczych oraz materiałów budowlanych. Świadczymy również usługi transportowe.
Naszą ofertę kierujemy do firm oraz osób indywidualnych. Jesteśmy specjalistami w zakresie gospodarowaniu odpadów surowców wtórnych dla firm.
Osoby zainteresowane zachęcamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące działalności naszej firmy Profit.
Zapraszamy do podjęcia owocnej współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe