As- Kop F.U. Usługi koparkoładowarką Andrzej Skrzek

Wykopy i roboty fundamentowe
ul. Pomorska 421, 92-735 Łódź Widzew, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
509 330 940
Adres korespondencyjny
ul. Pomorska 421, 92-735 Łódź Widzew, łódzkie

Informacje

Opis działalności
Przede wszystkim zajmujemy profesjonalnymi usługami, do których używamy takiego sprzętu jak koparko-ładowarka. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych fachowców, którzy dobrze wiedzą co zrobić, by prace w naszym wykonaniu odbyły się zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Poza tym zajmujemy się transportem w dziedzinie prac niezbędnych na terenie budowy.
Produkty i usługi
Jesteśmy dumni z naszego wyposażenia, które także wpływ na jakość świadczonych przez nas usług. Przy pracy pomaga nam specjalistyczny sprzęt, który znacznie usprawnia działalność.

Obecnie na stanie mamy koparko-ładowarkę Carterpillar oraz samochód czteroosiowy z HDS. Z pełną powagą możemy mówić, że jesteśmy fachową i rzetelną firmą. Zaufało nam już wielu Klientów, którzy tali się tymi stałymi. Kierujemy się w głównej mierze ich zadowoleniem. Do każdego zlecenia podchodzimy z ogromnymzaangażowaniem.

Nasza siedziba znajduje się w Łodzi. Na rynku w branży działamy nieprzerwanie od 1998 roku. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Andrzej Skrzek.

Oferta firmy As-Kop to:

• niwelacje terenu,
• wyrównanie terenu,
• wywóz odpadów,
• wykopy,
• wykopy pod przyłącza wodno-kanalizacyjne,
• rozbiórki,
• wyburzenia.

Poza tym trudnimy się transportem materiałów budowlanych, gruzu oraz odpadów wielkogabarytowych. Gwarantujemy transport HDS oraz materiałów sypkich. Pracujemy na sprawnym i radzącym sobie w każdym zleceniu sprzęcie. Świadczymy także usługi porządkowe. W ich skład wchodzi: odśnieżanie parkingu, terenów przemysłowych i placów, a także porządkowanie terenu.

Jesteśmy firmą solidną, rzetelną i uczciwą. Nie odkładamy niczego na potem, bo nie lubimy mieć zaległości. Oferujemy dobre warunki umowy i porządne usługi w zamian za rozsądną cenę.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy As-Kop.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
łódzkie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń