Złomet Maciej Olejniczak

Z nami pomożesz chronić środowisko i zarobisz!

Złom i surowce wtórne
ul. Pomorska 557, 92-735 Łódź Widzew, łódzkie
(4 opinie) napisz opinię
Złomet Maciej Olejniczak

Informacje

Opis działalności
Jako Złomet jesteśmy skupem złomu, który stara się pokazać wszystkim zainteresowanym, że jest najbardziej korzystnym sposobem na pozbycie się różnego rodzaju złomu. Właścicielem naszej firmy jest Maciej Olejniczak. Nasz główny punkt skupu złomu mieści się w Łodzi, skąd działamy nieprzerwanie od 1999 roku. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.
Produkty i usługi
Nasza firma od lat skupia się na działalności, która ma pomóc ograniczyć nielegalne skupiska złomu. Pokazujemy, że chroniąc środowisko można między innymi z korzyścią dla siebie. Zapewniamy konkurencyjne stawki, zgodne z aktualnym zapotrzebowaniem na skup złomu.

Skupujemy złom w najróżniejszych postaciach. Dodatkowo zajmujemy się również rozbiórkami różnego rodzaju hal, magazynów i konstrukcji stalowych. Po pracy skupujemy powstałe w ten sposób materiały, dodatkowo chroniąc środowisko.

Nasza oferta to skup materiałów takich jak:
- miedź
- aluminium
- stal kwasowa
- znal
- stal oraz żeliwa
- folia
- makulatura
- cynk i ołów
- mosiądz
- puszki aluminiowe
Na terenie naszego skupu postaraliśmy się o stworzenie odpowiednich warunków oraz uzyskanie miejsca, które pozwoli nam na składowanie dowolnej ilości materiałów. Dzięki temu żaden Klient który zgłosi się do nas nie spotka się z odmową.

Swoją działalność traktujemy jako misję. Podnosimy świadomość lokalnej społeczności poprzez różnego rodzaju akcje. W szkołach organizujemy skup puszek aluminiowych oraz innych surowców wtórnych, p[okazując najmłodszym jeden z prostszych sposobów na troskę o stan środowiska.

Dodatkowo proponujemy sprzedaż złomu użytkowego w bardzo przystępnych cenach.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej propozycji!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
A
Agniesia_992
Bardzo profesjonalny skup złomu. Serdecznie polecam!
T
Tcebuq546
Serdecznie polecam. Skupują metale we wszelkich postaciach, jednocześnie zapewniając za nie bardzo konkurencyjne stawki.
G
Galytema
Polecam. Zabrałem tutaj synka, by uświadomić mu, jak troszczyć się o planetę. Sprzedał wszystkie aluminiowe puszki, jakie razem zdobyliśmy, i nieźle na tym zarobił.
M
Migluk
Serdecznie polecam. Ten skup złomu oferuje naprawdę korzystne ceny. Pozbyłem się wielu metali i to z wielką korzyścią!