Agnieszka Gunerka Biuro rachunkowe i doradcze

Kompleksowa obsługa księgowa

Biura rachunkowe
ul. Przędzalniana 113, 93-286 Łódź Widzew, łódzkie
Poniedziałek 09:00 - 17:00
Wtorek 09:00 - 17:00
Środa 09:00 - 17:00
Czwartek 09:00 - 17:00
Piątek 09:00 - 17:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Agnieszka Gunerka Biuro rachunkowe i doradcze

Informacje

Opis działalności
Nasze biuro rachunkowe i doradcze znajduje się w Łodzi. Działa ono od 2001 roku. Właścicielem firmy jest Agnieszka Gunerka. Klientom zapewniamy kompleksową obsługę księgową. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.
Produkty i usługi
W naszym biurze rachunkowym i doradczym kompleksowo zajmujemy się finansami podmiotów gospodarczych, które działają w rozmaitych branżach, w tym w branży produkcyjnej, handlowej i usługowej. Dla nowych i stałych klientów mamy przygotowane bardzo atrakcyjne promocje i rabaty, między innymi klienci z polecenia otrzymują 50% rabat, a osoby zmieniające biuro rachunkowe nawet 90%.

Do naszych podstawowych zadań należy prowadzenie ksiąg handlowych oraz ksiąg przychodów i rozchodów. Usługi z zakresu częściowej i pełnej księgowości to przede wszystkim zagadnienia, takie jak:
- analiza dokumentacji księgowej,
- zwrot podatku z zagranicy,
- ewidencja środków trwałych i wyposażenia,
- prowadzenie rejestrów VAT,
- rozliczenia CIT,
- rozliczenia PIT.

Służymy pomocą w uzyskaniu podatku odprowadzonego w Holandii, Belgii, Niemczech i Anglii. Z naszą pomocą uzyskają Państwo też zasiłki i dodatki do ubezpieczeń. Dodatkowo udzielamy porad dotyczących podatków i zakładania własnej działalności gospodarczej.

Zajmujemy się też obsługą kadrowo-płacową. Prowadzimy dokumentację pracowniczą, w tym ewidencję urlopów. Zajmujemy się również sporządzaniem listy płac. W razie potrzeby przygotowujemy sprawozdania statystyczne dla NBP i GUS.

Pomocy w zakresie spraw kadrowo-płacowych i rachunkowości udzielamy we współpracy ze specjalistami od podatków, medycyny pracy i BHP, a także ubezpieczeń, administracji oraz prawa gospodarczego.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i do kontaktu. Udzielimy dokładnych informacji związanych z naszą działalnością.

Zapraszamy do skorzystania z wyżej przedstawionej oferty naszego biura rachunkowego i doradczego.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń