Agnieszka Gunerka Biuro rachunkowe i doradcze

Kompleksowa obsługa księgowa

Biura rachunkowe
Przędzalniana 113, 93-286 Łódź Widzew, łódzkie
poniedziałek 09:00 - 17:00
wtorek 09:00 - 17:00
środa 09:00 - 17:00
czwartek 09:00 - 17:00
piątek 09:00 - 17:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
513 187 047
513187047
504034386
Adres korespondencyjny
Przędzalniana 113, 93-286 Łódź Widzew, łódzkie

Informacje

Opis działalności
Nasze biuro rachunkowe i doradcze znajduje się w Łodzi. Działa ono od 2001 roku. Właścicielem firmy jest Agnieszka Gunerka. Klientom zapewniamy kompleksową obsługę księgową. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.
Produkty i usługi
W naszym biurze rachunkowym i doradczym kompleksowo zajmujemy sięfinansami podmiotów gospodarczych, które działają w rozmaitych branżach, w tym w branży produkcyjnej, handlowej i usługowej. Dla nowych i stałych klientów mamy przygotowane bardzo atrakcyjne promocje i rabaty, między innymi klienci z polecenia otrzymują 50% rabat, a osoby zmieniające biuro rachunkowe nawet 90%.

Do naszych podstawowych zadań należy prowadzenie ksiąg handlowych oraz ksiąg przychodów i rozchodów. Usługi z zakresu częściowej i pełnej księgowości to przede wszystkim zagadnienia, takie jak:
- analiza dokumentacji księgowej,
- zwrot podatku z zagranicy,
- ewidencja środków trwałych i wyposażenia,
- prowadzenie rejestrów VAT,
- rozliczenia CIT,
- rozliczenia PIT.

Służymy pomocą w uzyskaniu podatku odprowadzonego w Holandii, Belgii, Niemczechi Anglii. Z naszą pomocą uzyskają Państwo też zasiłki i dodatki do ubezpieczeń. Dodatkowo udzielamy porad dotyczących podatków i zakładania własnej działalności gospodarczej.

Zajmujemy się też obsługą kadrowo-płacową. Prowadzimy dokumentację pracowniczą, w tym ewidencję urlopów. Zajmujemy się również sporządzaniem listy płac. W razie potrzeby przygotowujemy sprawozdania statystyczne dla NBP i GUS.

Pomocy w zakresie spraw kadrowo-płacowych i rachunkowości udzielamy we współpracy ze specjalistami od podatków, medycyny pracy i BHP, a także ubezpieczeń, administracji oraz prawa gospodarczego.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i do kontaktu. Udzielimy dokładnych informacji związanych z naszą działalnością.

Zapraszamy do skorzystania z wyżej przedstawionej oferty naszego biura rachunkowego i doradczego.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
łódzkie

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń