Karso Instalacje Sanitarne i Obsługa Sieci Wodno-Kanalizacyjnych

Całodobowe pogotowie kanalizacyjne

Usługi wodno-kanalizacyjne
ul. Przybyszewskiego 84/10, 93-110 Łódź Widzew, łódzkie
(5 opinii) napisz opinię
Karso Instalacje Sanitarne i Obsługa Sieci Wodno-Kanalizacyjnych

Informacje

Opis działalności
Karso to firma zajmująca się usługami wodno-kanalizacyjnymi. Działa na terenie Łodzi i w jej okolicach od 2010 roku. Przez całą dobę oferuje pogotowie kanalizacyjne.
Produkty i usługi
Problemy z kanalizacją w domach, mieszkaniach i zakładach przemysłowych wymagają szybkiego działania. Zapewnia je firma Karso zajmująca się udrażnianiem instalacji kanalizacyjnych. Za pomocą skutecznych metod usuwa piasek, osad, tłuszcz i inne przyczyny blokowania się rur. Przepychanie prowadzone jest mechanicznie lub ciśnieniowo. Ponadto z kanałów wycinane są korzenie oraz dla sprawdzenia drożności rur wprowadzane są kamery TV.

Karso oferuje również:
-przepychanie toalet,
-przepychanie zlewów,
-przepychanie pionów,
-przepychanie przykanalików,
-czyszczenie kanalizacji deszczowej,
-czyszczenie szamb,
-czyszczenie separatorów,
-czyszczenie zbiorników.

Przy okazji czyszczenia mogą zostać wykryte uszkodzenia kanalizacji, ale na szczęście Karso zajmuje się też naprawą instalacji. Naprawia rury z tworzyw sztucznych, kamionki i betonu oraz kładzie nowe instalacje. W domach, budynkach przemysłowych i poza nimi.

Dodatkowo pracownicy firmy montują przydomowe oczyszczalnie ścieków i zajmują się regulacją lub wymianą włazów w studzienkach.

Oferta przygotowana przez Karso jest rozbudowana, dlatego, by w pełni ją poznać najlepiej wejść na stronę internetową. Można również zadzwonić lub napisać maila.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
O
Ozazo_723
Mają kamerę, którą wprowadzają do kanałów. Dzięki temu wiedzą, co jest uszkodzone i jaka jest przyczyna zapchania.
P
Pawel1977
Mają nowoczesny sprzęt, więc są w stanie przepchać każdą rurę. W przypadku mojego zakładu użyli WUKO i to wystarczyło.
P
Piotr
Szybka pomoc hydraulika. Wystarczył jeden telefon i firma przysłała samochód.
F
Filip
Firma Karso wykonała w moim nowym domu całą instalację kanalizacyjną. Położyli rury wewnątrz łazienki i połączyli je z zamontowaną przez siebie przydomową oczyszczalnią ścieków. Instalacja działa bez zarzutu.
K
kris1967
Jestem zadowolony z pomocy oferowanej przez Karso. Kiedy w nocy pękła nam w domu rura kanalizacyjna, to nie wiedziałem co robić, ale na szczęście w internecie znalazłem numer do nich. Przyjechali, chociaż była 2 w nocy i zatamowali potop. Następnie wymienili rurę, żeby instalacja normalnie działała.