Kama

Wynajem ciężkich maszyn budowlanych z dowozem

Wynajem maszyn budowlanych
ul. Puszkina 80, 92-516 Łódź Widzew, łódzkie
(11 opinii) napisz opinię
Kama
ul. Puszkina 80, 92-516 Łódź Widzew, łódzkie
NIP
7280012946
Telefon
Kama

Informacje

Opis działalności firmy Kama w Łódź
Kama to firma z ponad 30-letnim doświadczeniem! Nasza siedziba znajduje się w Łodzi, a obszarem działalności jest całe województwo. Zajmujemy się wynajmem maszyn budowlanych i wykonywaniem prac ziemnych.
Produkty i usługi
Od początku działalności zajmujemy się wynajmem maszyn budowlanych. W Kama zapewniamy duży wybór pojazdów i doświadczoną obsługę. Maszyny dowozimy na wskazany adres ! Oferujemy przede wszystkim:
-koparki gąsienicowe i kołowe,
-minikoparki,
-koparkoładowarki,
-spychacze.

Wynajmujemy także walce samojezdne, ładowarki, ładowarki teleskopowe i miniładowarki. Do prac budowlanych przydają się również zagęszczarki, młoty hydrauliczne i nożyce do cięcia betonu. Na budowie muszą się też znaleźć agregaty prądotwórcze i sprężarki.

Maszyn używamy do wykonywania prac ziemnych. Jako Kama kopiemy pod fundamenty i instalacje, burzymy stare obiekty oraz niwelujemy teren. Zajmujemy się również skarpowaniem, korytowaniem, utwardzaniem gruntu, usypywaniem nasypów i wymiana gruntu.

Maszyny przewozimy transportem niskopodwoziowym. Transportujemy również materiały budowlane, w tym sprzedawane przez nas kruszywa. Polecamy żwir, piasek, gruz kruszony, a także kamienie. Ponadto sprzedajemy czarnoziem i wywozimy z terenu prac ziemię i gruz.

Dodatkowo zajmujemy się wulkanizacją. Naprawiamy ogumienie samochodów ciężarowych i dostawczych, aut osobowych, autobusów i maszyn budowlanych oraz wózków widłowych. W warsztacie kleimy opony, wymieniamy ogumienie i wyważamy koła.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług! Dodatkowych informacji o ofercie Kama udzielamy telefonicznie i e-mailowo.
Zasięg działania
Firma Kama z lokalizacji: Łódź świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(11 opinii) napisz opinię
X
xyz
To solidna firma, której warto zaufać!
Q
qaqaqa
Wykopywali nam ziemię pod basen. Szybko sobie poradzili z zadaniem, nie mam im nic do zarzucenia.
O
Oliwer
Wyważali mi koła w moim Citroenie. Jestem zachwycony ceną usług.
M
Maks
Kupiłem u nich gruz kruszony i przekrusz. Szybko mi dowieźli te materiały sypkie na wyznaczone miejsce.
I
Ilona
Rzetelna firma, profesjonalne podejście do Klientów. Zdecydowanie polecam.
T
T
taki tam
Przewozili mój towar wielkogabarytowy na drugi koniec miasta. Nie mam nic złego do powiedzenia na temat ich usług, są świetni.
M
Mikołaj
Nie mieli problemu z rozbiórką mojego garażu. Polecam!
E
Edyta
Bezproblemowo wyburzyli moją starą halę. W dodatku zapewnili mi zebranie gruzu i wywiezienie go. Naprawdę ekstra firma.
W
Wiktor
Niska cena prac ziemnych! Jeśli musicie zrobić jakiś wykop lub niwelację terenu oraz wywóz gruzu, to polecam Kamę!
O
Okozaokoza
Skorzystałem z ich oferty i utwardzili mi teren pod budowę. Dysponują nowoczesnymi maszynami. Naprawdę warto u nich wynająć sprzęt budowlany.
Ż
Żanklod
W ofercie mają szeroki wybór sprzętów budowlanych na wynajem. Wynająłem koparko-ładowarkę w niskiej cenie. Jestem zadowolony i śmiało każdemu polecam.